Hradec prohrával s Berounem 0:3, nakonec ale uspěl

Hradečtí hokejisté se v zápase trápili. V 45. minutě už prohrávali 0:3. Jenže v 51. minutě dvě rychlé branky v rozmezí pouhých 24 vteřin vrátily domácí zpět do utkání a ve stupňujícím tlaku nakonec přišlo… více

Kadaň si veze z Hradce všechny tři body

Hradečtí hokejisté nedokázali zvítězit nad Kadaní ani napočtvrté v letošní sezóně. Tentokrát prohráli 0:2, když po celou dobu zápasu tahali za kratší konec a marně se snažili vymazat náskok soupeře. Hosty… více

Hradec veze z H. Brodu bod za prohru 2:3 v nájezdech

Stále v oslabené sestavě zajížděli hradečtí hokejisté na led Havlíčkova Brodu. A značnou psychickou ránu dostali hned z kraje utkání, kdy se prosadil prakticky z první vážnější šance Jelínek. Východočechy ale… více

Hradec porazil Chomutov vysoko 6:2

Už v první třetině si domácí vytvořili v zápase proti druhému celku své skupiny dvoubrankový náskok po brankách Šedy. Hosté sice snížili hned z kraje druhé dvacetiminutovky, kdy se trefil pohotově po vhazování… více

Hradec poprvé v sezóně porazil Vrchlabí

Až napotřetí pokus se podařilo hradeckým hokejistům v letošní sezóně porazit svého regionálního rivala z Vrchlabí. Hosté i tentokrát podali proti hradeckým velmi odhodlaný výkon a zejména z kraje utkání měli… více

Fotbalový Hradec prodělal přes vánoce dramatické změny

Výraznými změnami prošel v uplynulých dnech kádr i realizační tým FC Hradec Králové. Tou nejvýraznější je odchod trenéra Luďka Klusáčka. Ten se rozhodl využít nabídky fotbalové legendy Ivana Haška, který začal… více

Hradec díky třetí třetině porazil H. Brod 4:2

Poslední utkání v kalendářním roce 2007 hradečtí hokejisté zvládli a prodloužili tak sérii úspěšných zápasů na dvacet. Cesta za vítězstvím proti Havlíčkovu Brodu byla ale hodně trnitá. Rebelové na východě Čech… více

Hradec přehrál Ml. Boleslav až v nájezdech

V Hradci Králové se hrálo utkání dvou předních celků české prvoligové skupiny. K vidění byl pohledný, rychlý a technický hokej. Ač v základní hrací době padly celkem čtyři branky, postarali se o ně pouze dva… více

Vstupné do bazénu a aquacentra podraží

Od ledna příštího roku dojde ke zdražení vstupného do padesátimetrového plaveckého bazénu i do vedlejšího aquacentra v Hradci Králové. Ceny vzrostou zhruba o 12 procent. více

V parádním závěru utkání zdolal Hradec Olomouc 4:1

To rozhodující se v Hradci Králové dělo až ve třetí třetině. Do ní se po brankách hostujícího Vyrůbalíka a domácího Cetkovského vstupovalo za stavu 1:1. V závěrečné dvacetiminutovce přežili domácí takřka… více