Hokejisté vyhráli v Ostravě po nájezdech 3:2

Hradečtí vstoupili do zápasu výborně, když hned ve druhé minutě otevřel skóre Koudelka. Domácí Sareza ještě do přestávky srovnala, a tak skončila první třetina nerozhodně. Ve druhém dějství strhl vedení na… více

Hradec splnil úlohu favorita a porazil Šumperk 5:2

Šumperští Draci přilétli do Hradce plni elánu a dokazovali to i na ledě. Dokázali dvakrát vyrovnat a až do poloviny utkání drželi velmi vysoké naděje na slušný výsledek. Jenže ve 28. minutě využil přesilovou… více

Hokejisté nájezdy znovu nezvládli

Dramatické dohrávané utkání mezi Hradcem Králové a Mladou Boleslaví se rohhodovalo až v samostatných nájezdech. V normální hrací době i po prodloužení totiž svítil na světelné tabuli stav 2:2. Utkání začalo… více

Hradec porazil Havířov 4:0

Druhou čtvrtinu začali hradečtí hokejisté tím nejlepším způsobem. Na domácí půdě přivítali havířovské Pantery. Hradec dobře věděl, že se proti němu postaví silný soupeř, ale zodpovědná a trpělivá hra v podání… více

Hradečtí fotbalisté doma nestačili na Bohemku

12. kolo druhé fotbalové ligy v Hradci Králové nedopadlo rozhodně podle očekávání domácích fanoušků i fotbalistů. Votroci hostili Bohemians Praha a klub ze Střížkova potvrdil dobrou formu z posledních zápasů a… více

Hradec přehrál Most 2:1 brankou z prodloužení

Nováček ze severu Čech se v Hradci prezentoval velmi aktivním hokejem, jenže to byli právě hosté, kdo jako první inkasoval. Přesně deset vteřin před prvním odchodem do šaten poslal Hradec do vedení Domin.… více

Hradec prohrál v Chomutově 3:0

Už s útočníkem Divišem odcestovali do Chomutova hradečtí hokejisté, ale střeleckou potenci jim to nezvýšilo, naopak. Na severu Čech nevstřelili ani branku a prohráli 0:3. Domácí se dostali do vedení v první… více

Hradec přehrál Beroun 4:1

V sobotu přivítali na svém ledě hradečtí hokejisté aktuálně poslední celek skupiny zápas Beroun. Po smolné porážce ve Vrchlabí chtěli Východočeši bodovat, ale dobře věděli, že je nečeká nic lehkého. Hráčům HC… více

Hradec dělily ve Vrchlabí 4 vteřiny od vítězství

Parádní hokejová kulisa ozdobila derby mezi Vrchlabím a Hradcem Králové. K ní přispěla i zhruba dvoustovka hostujících příznivců, kteří po celé utkání hlasitě povzbuzovali své hráče. Dlouho to vypadalo, že jim… více