V parádním závěru utkání zdolal Hradec Olomouc 4:1

To rozhodující se v Hradci Králové dělo až ve třetí třetině. Do ní se po brankách hostujícího Vyrůbalíka a domácího Cetkovského vstupovalo za stavu 1:1. V závěrečné dvacetiminutovce přežili domácí takřka… více

Hradec po boji porazil Ostravu 4:2

Pořádné drama přineslo utkání hradeckých hokejistů s ostravskou Sarezou. Souboj dvou týmů, které obsazují shodně třetí příčky svých skupin, vyzněl nakonec lépe pro Východočechy. Hráči HC VCES zejména díky třem… více

Hradec porazil Třebíč 4:0

Bezchybný výkon brankáře Koutského a střelecká úspěšnost třetí domácí formace, zejména pak Domina - to byl klíč k sobotní výhře nad Třebíčí. Hradečtí hokejisté dlouho drželi jednobrankový náskok a utkání tak… více

Kraj podpoří mladé hradecké fotbalisty

Královéhradecký kraj by mohl vytvořit společný projekt na podporu rozvoje mladých fotbalistů s fotbalovým klubem FC Hradec Králové, který vlastní město Hradec Králové. Projekt počítá například s podporou… více

Vítězná série hokejistů trvá, Hradec vyhrál v Havířově 6:4

Domácí se dostali rychle do vedení, ale hosté dvěma rychlými góly dokázali ještě do konce úvodního dějství skóre otočit ve svůj prospěch. Jenže stejný kousek se podařil i Havířovu ve druhé třetině a v polovině… více

Hradec po dobrém výkonu porazil Kometu 5:2

Parádní hokej, výborná kulisa a skvělý konec. Takto by se dal charakterizovat středeční souboj loňského vítěze základní části s aktuálním lídrem moravské skupiny Kometou Brno. Hradečtí vlétli do zápasu jako… více

Hradec veze z Olomouce všechny body

Hokejisté Olomouce, kteří v domácím prostředí letos body rozhodně nerozdávají, měla do prvoligového utkání aktivní start. Jenže branku dokázali v úvodní třetině vstřelit pouze hosté. V čase 19:59 přesně… více

Hradečtí hokejisté deklasovali Jihlavu 9 : 2

Hokejisté Hradce Králové se dokázali ve středečním utkání proti Jihlavě výrazně střelecky prosadit, když svému soupeři nasázeli celkem devět branek. Hattrick zaznamenal Martin Koudelka a dvě branky si na své… více

Votroci přehráli Sokolov jasně 3:1

Ve 14. kole druhé fotbalové ligy hostil Hradec Králové celek Baníku Sokolov. Hosté ve žlutozeleném nastoupili i se dvěma brazilskými posilami, ale ani účast těchto hráčů jim nebyla nic platná a odvážejí si na… více

Hokejisté vyhráli v Ostravě po nájezdech 3:2

Hradečtí vstoupili do zápasu výborně, když hned ve druhé minutě otevřel skóre Koudelka. Domácí Sareza ještě do přestávky srovnala, a tak skončila první třetina nerozhodně. Ve druhém dějství strhl vedení na… více