Hradec prohrál s Opavou, postup do první ligy mizí v dáli

V 19. kole druhé fotbalové ligy hostil FC Hradec Králové Opavu. V utkání šlo o hodně. Opavě se daří a případná výhra by ji katapultovala na čelo druhé ligy, Hradci se naopak vstup do jarní části nepovedl a… více

Hokejisté Hradce ztratili nadějné vedení, do semifinále postupuje Kometa

Šesté čtvrtfinále mezi Hradcem Králové a brněnskou Kometou přineslo zajímavou podívanou. První polovina zápasu patřila domácím. Hradečtí vedli po první třetině 2:0 díky brankám Koudelky a Fořta. Na začátku… více

Hokejisté Hradce v Brně opět prohráli v prodloužení

Velmi dobře rozehrané utkání a pět vstřelených branek na ledě brněnské Komety, ani jedno však na úspěch v pátém čtvrtfinálovém utkání nestačilo. Hradec vedl před vyprodanými ochozy Ronda nejprve 0:2 a pak i 1… více

Hradec proti Brnu doma napodruhé zvítězil 6:1

Hradec znovu ve čtvrtfinálové sérii s Kometou dokázal zvítězit ve druhém utkání. Po včerejší porážce se doma hráči HC VCES dokázali výrazněji prosadit střelecky a vybojovali další důležité vítězství, které… více

Brno zvítězilo v Hradci 3:1 a ujalo se vedení v sérii

Zejména vydařený start do utkání napomohl Brnu k pohodovému rozjezdu třetího vzájemného čtvrtfinálového duelu. Kometa se ujala vedení 1:0 už v první minutě a na dvoubrankový rozdíl utekla Hradci během… více

Hradec překvapil - vyhrál na Kometě

Ve druhém čtvrtfinálovém utkání série Komety s Hradcem se ujali domácí vedení už v první třetině, když využil přesilovou hru Mikel. Hradec pak ubránil téměř dvouminutové oslabení 5 na 3 a vteřinu před… více

Třebíč zvítězila brankou z 59. minuty

Horácká Slávia šla v utkání prvního zápasu série play-off proti domácímu Hradci Králové do vedení jako první. V závěru první třetiny se individuálně prosadil Heřman. Ještě do přestávky ale aktivnější domácí… více

Magistrát odsoudil hradeckou Tuning party k zániku

Rozhodnutí královéhradeckých radních šokovalo milovníky upravených a vyšperkovaných aut. Letos se totiž nedočkají proslulé Tuning party na královéhradeckém letišti. Tu každoročně navštívily desítky tisíc lidí… více

Hradec prohrával s Berounem 0:3, nakonec ale uspěl

Hradečtí hokejisté se v zápase trápili. V 45. minutě už prohrávali 0:3. Jenže v 51. minutě dvě rychlé branky v rozmezí pouhých 24 vteřin vrátily domácí zpět do utkání a ve stupňujícím tlaku nakonec přišlo… více

Kadaň si veze z Hradce všechny tři body

Hradečtí hokejisté nedokázali zvítězit nad Kadaní ani napočtvrté v letošní sezóně. Tentokrát prohráli 0:2, když po celou dobu zápasu tahali za kratší konec a marně se snažili vymazat náskok soupeře. Hosty… více