Hradec Králové - Sokolov 0:2

V 10. kole druhé fotbalové ligy přivítali hradečtí fotbalisté ambiciózní celek Sokolova. V utkání na sebe narazilo na obou stranách několik hráčů, kteří oblékali ještě před nedávnem dres soupeře. Jak se v… více

Sportovní hala v Třebši dočasně zastavila provoz

Nová sportovní hala v Třebši, která zahájila provoz letos v květnu , je od začátku září dočasně pro veřejnost uzavřena. Důvodem jsou závady, které se objevily během srpna na podlaze. Jedná se zejména o… více

Hradec Králové - Třinec 0:0

V 8. kole druhé fotbalové ligy hostil Hradec Králové fotbalisty Třince. Votroci do utkání vstoupili bojovně a během první čtvrthodinky si vytvořili tři brankové příležitosti. Jenomže hostující brankář Lipčák… více

Hokejisté začínají 1. ligu v Ostravě

Hokejistům HC VCES Hradec Králové začíná ve středu očekávaný start prvoligové soutěže. Hned na začátek je čeká dlouhá cesta za svým soupeřem. V prvním kole zajíždí na led Sarezy Ostrava. Čeká je tak… více

Hradec Králové - Dukla Praha 1:1

Druholigoví fotbalisté Hradce Králové hostili v rámci 6. kola celek Dukly Prahy. Domácím se v posledních zápasech střelecky dařilo, hosté na druhé straně měli kádr nabitý řadou hráčů se zkušenostmi z nejvyšší… více

Hradec deklasoval Ústí 5:2

Ve 4. kole druhé fotbalové ligy hostil Hradec Králové celek Ústí nad Labem. Domácí od začátku diktovali tempo hry a už v 5. minutě vedli 1:0 po pohotové dorážce Fischera. Rušno bylo v závěru poločasu. Hosté… více

Hradec Králové - Karviná 3:1

Fotbalisté Hradce Králové zahájili novou druholigovou sezónu vítězstvím nad nováčkem z Karviné 3:1. O všechny tři branky Hradce se postaral Pavel Černý. Po jeho lobu ve 40. minutě si srazil míč do vlastní sítě… více

Fotbalisté: chceme postup

Tradiční cíl si kladou fotbalisté Hradce Králové pro nadcházející druholigovou sezónu. Je jím postup do nejvyšší soutěže. Tento cíl se však snaží splnit bez úspěchu už pět let. I letos, stejně jako loni, pro… více

Hradečtí fotbalisté mají nového trenéra

Druholigoví fotbalisté Hradce Králové mají opět nového trenéra. Místo Pavla Malury, který zamířil po sezoně do Nitry, začne od nového ročníku druhé ligy šéfovat hradecké lavičce Oldřich Machala. více

O investorovi, který přestaví fotbalový stadion, je rozhodnuto

Zastupitelstvo v Hradci Králové rozhodlo o vítězi výběrového řízení na stavbu nové fotbalové arény a využití okolních pozemků v Malšovicích. Soutěž vyhrála německá společnost ECE Projektmanagement, která hodlá… více