Změny ve fotbalovém klubu - přišli Kubík a Kotal

Velké změny se odehrály počátkem tohoto týdne ve vedení fotbalového klubu FC Hradec Králové. Po domácí prohře 0:1 s Jihlavou došlo k výrazné obměně ve čele klubu. Votroci mají nového sportovního ředitele i nového trenéra.

O výměně trenéra v případě neúspěchu s Jihlavou se šuškalo už dlouho před nedělním zápasem. A protože Votroci s celkem z Vysočiny opravdu prohráli a navíc na jaře v lize nedali ještě ani gól, došlo k naplnění prognóz. V pondělí dopoledne byl do funkce sportovního ředitele jmenován bývalý fobalový reprezentant Luboš Kubík, který nahradil Miloše Mejtského. Kubíkovým prvním krokem pak bylo očekávané odvolání trenérského dua Machala - Šmarda. Dnes byl pak jmenován nový trenér. Tím se stal další zkušený fotbalista s vazbou na Hradec Králové - Václav Kotal. Ten si za asistenta zvolil Machalova pomocníka Michala Šmardu.
Před novým vedením klubu nestojí lehký úkol. Zatímco na začátku sezóny Votroci tradičně avízovali útok na špici a snahu poprat se o postup do nejvyšší soutěže, nyní řeší zcela opačné problémy. Jsou jen kousek od sestupových vod a navíc je čekají dva těžké zápasy. Tento týden jedou na Duklu, která patří k hlavním adeptům na postup. Příští neděli pak přijde další zatěžkávací zkouška - pod lízátky přivítají neméně ambiciozní Most.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)
Mohlo by se hodit
Doporučujeme