Hradec Králové - Fulnek 2:0

V předehrávaném zápase 16. kola druhé fotbalové ligy hostil Hradec Králové fotbalisty Fulneku. Hosté i přes řadu zkušených hráčů okupují poslední místo tabulky a příliš oslnivý výkon nepředvedli ani na východě Čech. Od začátku bránili a do útoku se pouštěli jen výjimečně. Ovšem ani domácí hráči nehráli zrovna ofenzivně a pokud se už dostali do šance, tak ji trestuhodně zahodili, jako Dvořák v 22. minutě, kdy šel sám na Pospěcha a nedal. Hrstka věrných fanoušků se tak mohla radovat až ve 41. minutě. Po rohu se z voleje trefil nechytatelnou ranou Chleboun - 1:0. Ve druhém poločase opět mnoho fotbalové krásy k vidění nebylo, hra se zrychlila až s příchodem hradeckého Černého. Krátce na to, v 76. minutě, se k odraženému míči dostal Fischer a z 20 metrů bombou k tyči zvýšil - 2:0. Hosté po inkasované brance přidali, ale Hradec už měl hru pod kontrolou a po průměrném výkonu zaslouženě zvítězil 2:0.