Hradec poprvé vyhrál v Jihlavě!

Hradečtí hokejisté to dokázali! Psychicky je nepoložila středeční hokejová tragédie, když na jihlavském ledě ztratili vítězství čtyři vteřiny před koncem a vyhráli v Jihlavě hned v druhém čtvrtfinálovém duelu.… více

Hradci zbývaly v Jihlavě čtyři vteřiny k vítězství

Hradečtí hokejisté neúspěšnou sérii zápasů na jihlavském ledě neukončili ani v prvním čtvrtfinálovém zápase play-off letošní sezóny. V první třetině dvakrát vedli, domácí dokázali ale pokaždé srovnat. V… více

Hradec porazil Havířov 4:3, v play-off se utká s Jihlavou

Havířov přijel do Hradce Králové zvítězit a zajistit si tak čtvrté místo, které by mu umožňovalo začít play-off na domácím ledě. Vše tomu také nasvědčovalo, Panteři vedli v polovině utkání po gólech Kováře,… více

Hradec vyhrál v Jindřichově Hradci a zajistil si sedmé místo

Poslední utkání v základní části na hřišti soupeře hradečtí hokejisté zvládli a zajistili si tak do play-off jistotu sedmého místa. Utkání na ledě posledního Jindřichova Hradce se pro Východočechy nevyvíjelo… více

Hradec dokázal porazit první Ústí 3:0

Na utkání Hradce Králové s Ústím nad Labem se přišla podívat nejvyšší návštěva letošní sezóny. 2019 diváků vidělo na východě Čech velmi zajímavou hokejovou podívanou navíc s tím nejlepším koncem pro své hráče.… více

Hradec si výhrou v Olomouci 2:1 zajistil play-off

Hradečtí hokejisté v Olomouci po první třetině prohrávali 1:0, přesto dokázali pro ně jeden z nejdůležitějších zápasů a po psychické stránce nejtěžších duelů zvládnout a již čtyři kola před koncem základní… více

Hradec hrál s Chomutovem 1:1

Souboj dvou sousedních týmů v tabulce nabídlo středeční kolo na východě Čech, kam přijel před zápasem šestý Chomutov. Hradečtí do zápasu vlétli bez respektu, ale pokaždé naráželi na pozorného brankáře Podolku.… více

Hradec prohrál v Jihlavě 4:3

Hradečtí hokejisté zajížděli k těžkému utkání do Jihlavy. Energetici drželi s favoritem téměř celý zápas krok. V polovině třetí třetiny byl stav nerozhodný 3:3, jihlavský Lazorišák však 51. minutě však… více

Zápas s Ostravou hradečtí hokejisté zvládli, vyhráli 2:0!

Velmi důležité utkání v boji o elitní osmičku sehráli hradečtí hokejisté ve středu na domácím ledě s devátou Sarezou Ostrava. Po bezbrankové první třetině otevřel skóre utkání ve 25. minutě po krásné nahrávce… více