Oslabený Hradec vyhrál v Ústí 3:1

Začátek zápasu s prvním týmem tabulky vyšel hradeckým dobře, když se během první třetiny ujali vedení zásluhou šťastného gólu Romana Vondráčka. V závěru úvodní dvacetiminutovky spálil zkušený Jankových… více

Poslední letošní zápas zakončili hokejisté porážkou

Rozloučení hradeckých hokejistů s kalendářním rokem 2005 nevyšlo, prohráli na domácím ledě s Olomoucí 1:4 a Vánoce i přes zaváhání Ostravy s Prostějověm na osmém místě nepřečkají. Přitom mohli ve středu klidně… více

Hradecký fotbal hledá finance u patriotů

Finanční prostředky u hradeckých fotbalových patriotů hledá vedení klubu FC Hradec Králové. Zájemcům je nabízeno členství v klubu "Hradec 100", který má pomoci hradeckému fotbalu zpět do vyšší… více

Hradečtí hokejisté zdolali Jihlavu

Dlouhá série neúspěšných výsledků je konečně prolomena! Hradec Králové porazil na vlastním ledě v rámci 33. kola Duklu Jihlava a zůstává tak na osmém místě. Zápas se pro Energetiky nevyvíjel dobře, po první… více

Hradečtí hokejisté podlehli doma Mladé Boleslavi

Jedenácti zápasová neporazitelnost hradeckých hokejistů na domácím hřišti skončila. Katem východočeských hokejistů se stala Mladá Boleslav, jeden z blízkých soupeřů východočeského týmu v prvoligové tabulce.… více

Energetici rozstříleli Prostějov 9:2

Pořádnou střelnici si ve středu v utkání s Prostějovem otevřeli hradečtí hokejisté. Už po dvou minutách vedli 2:0, po druhé třetině měli už náskok čtyřgólový a po závěrečné kanonádě v poslední části hry… více

Hradec porazil Kometu ve velmi těžkém utkání 2:1

Druhou polovinu základní části odstartovali hradečtí hokejisté vítězně, na domácím ledě porazili 2:1 Kometu Brno. Hosté hráli ale velmi dobře, v polovině utkání odpověděli na vedoucí branku domácího kapitána… více

Průzkum: Hradečáci jsou s městem spokojeni

Občané Hradce Králové jsou spokojeni se svým městem spokojeni. Vyplývá to z průzkumu zabývajícího se vztahem občanů k městu. Ten v první polovině září prováděla brněnská společnost Augur Consulting s.r.o. na… více

Energetici doma porazili i druhý Havířov

Hradečtí Energetici prodloužili po utkání s Havířovem svou domácí neporazitelnost už na devět utkání. Cesta na sobotním vítězstvím se nerodila ale lehce. Domácí šli sice v první třetině do vedení zásluhou… více

Hradec si veze z Berouna porážku 1:0

Další z důležitých zápasů na hřišti soupeře nevyšel hradeckým hokejistům. V Berouně se sice ubránili úvodnímu náporu domácích v první třetině, na začátku té druhé však inkasovali z více než sporné situace… více