Hradec s novým trenérm přehrál vedoucí Ústí

Poprvé pod vedením nové trenérské dvojice Jeřábek - Mička se v letošní sezóně představili hradečtí Energetici domácímu publiku. V zápase s vedoucím týmem soutěže prohrávali 0:1, pak ale kapitán Východočechů… více

Hradec zakončil podzim remízou s Kladnem

Poslední kolo podzimní části druhé fotbalové ligy svedlo proti sobě Hradec Králové a Kladno. Utkání slibovalo zajímavou podívanou. Domácí byli před tímto zápasem čtvrtí, hosté dokonce vedli. Na atraktivní… více

Trenér Jeřábek se vrací k hradeckému hokeji

Datum 12. listopadu jako by bylo osudovým pro trenéra Vladimíra Jeřábka. Přesně tento den roku 2002 převzal poprvé hradecké mužstvo, tehdy vystřídal na lavičce východočeského klubu Jiřího Fibigera. O tři roky… více

Hradec v dramatickém zápase zdolal Chomutov 4:3

Pořádné drama se šťasným koncem přichystali hradečtí hokejisté svým příznivcům v pondělním utkání s Chomutovem. Východočeši dvakrát prohrávali, pokaždé ale manko dokázali stáhnout a nakonec zvítězit po krásné… více

Špatný nástup připravil Hradec o zisk bodů v Jihlavě

Dokázat zkorigovat pětibrankové manko je velmi obtížný úkol. Hradeckým hokejistům se to ale málem podařilo, v Jihlavě prohrávali po první třetině už 5:0, ve druhé části hry dokázali snížit Danielem Volrábem na… více

Mladá Boleslav zcela zaslouženě porazila Energetiky 5:1

Zajímavé utkání nabídlo 18. kolo první ligy, střetli se mezi sebou dva hokejoví sousedé v tabulce, Mladá Boleslav a Hradec Králové. Hosté byli před utkáním o jeden bod před Středočechy a tak jim mohli v… více

Hradec s Třebíčí uválčil nejtěsnější možné vítězství

Hradeckým Energetikům se poprvé v letošní sezóně podařilo potvrdit zisk bodů z předchozích kol a to když nejprve doma porazili před týdnem Kadaň a v úterý přivezli bod z Prostějova, dokázali v sobotu zvítězit… více

Hradec porazil v poháru HFK Olomouc a je ve čtvrtfinále

Ve 4. kole Poháru ČMFS hostili hráči FC Hradec Králové celek druholigové HFK Olomouc. Votroci měli šanci nechat zapomenout na nedělní nešťastné utkání, kdy po velmi dobrém výkonu podlehli Ústí nad Labem. více

Hradec prohrával v Prostějově 3:0, ale dokázal vyrovnat

Úvodem z toho nejhoršího snu si prošli Energetici v úterní předehrávce s Prostějovem. Ve 13. minutě první třetiny prohrávali už 0:3, dvacet vteřin po třetím gólu Jestřábů ale snížili Martinem Koudelkou na 1:3… více

Pohár hořkosti až do dna: Hradec - Ústí 1:3

Až ze samého dna poháru hořkosti se v neděli napili fotbalisté druholigového Hradce Králové. V souboji s Ústím nad Labem byli celý zápas jednoznačně lepší, fotbalovější a přesto si nepřipsali do tabulky ani… více