Hradečtí v Boleslavi nedali ani branku a prohráli 3:0

I přesto, že hradečtí hokejisté prohráli v Mladé Boleslavi po velmi srdnatém výkonu 0:3, mají stále na devátou pozici náskok sedmi bodů! Mohutná podpora svých příznivců vybičovala oslabené hosty v Mladé… více

Hradec utrpěl proti Třebíči vítězství

Velmi důležitý a těžký zápas čekal hradecké ve středu proti Třebíčí a předzápasové prognózy vzaly za své hned po dvaceti minutách hry. Energetici sice po první třetině vedli zásluhou šťastné trefy Jaroslava… více

Hradečtí běžkaři do hor nemusí

Příznivci běžkování v Hradci Králové už za běžeckými trasami nemusejí dojíždět. Od poloviny ledna je pro ně v hradeckých lesích připraveno 25 kilometrů udržovaných běžeckých tratí. více

Hradec vyhrál v Prostějově a je sedmý

Hradečtí Energetici dokázali zvítězit v Prostějově 5:1 a díky prohře Olomouce v Jihlavě se posunuli na sedmé místo! Utkání na Moravě se pro Východočechy vyvíjelo dobře, po první třetině vedli 1:0. Domácí ale v… více

Hradec porazil Kadaň vysoko 6:1

Kadaň přijela do Hradce Králové oživit své naděje na play-off, místo toto odjíždí ale z východu Čech s vysokou porážkou. Přitom to po první třetině vypadalo pro hosty nadějně, trpělivě vyčkávali na chybu… více

Spalovna: kraj stojí za názorem Hradce

Projekt výstavby spalovny komunálního odpadu v Opatovicích nad Labem získá podporu Královéhradeckého kraje v případě, že bude přijatelný i město Hradec Králové. Krajské město, které zatím výstavbu opatovické… více

Hradečtí porazili Beroun a na osmém místě mají náskok tří bodů

Velmi důležité utkání čekalo v sobotu na hradecké hokejisty. Po vítězství v Ústí nad Labem přilákalo utkání s Berounem do hradeckých ochozů letos nejvyšší návštěvu. Pokud se chtěli domácí udržet na osmém místě… více

Oslabený Hradec vyhrál v Ústí 3:1

Začátek zápasu s prvním týmem tabulky vyšel hradeckým dobře, když se během první třetiny ujali vedení zásluhou šťastného gólu Romana Vondráčka. V závěru úvodní dvacetiminutovky spálil zkušený Jankových… více

Poslední letošní zápas zakončili hokejisté porážkou

Rozloučení hradeckých hokejistů s kalendářním rokem 2005 nevyšlo, prohráli na domácím ledě s Olomoucí 1:4 a Vánoce i přes zaváhání Ostravy s Prostějověm na osmém místě nepřečkají. Přitom mohli ve středu klidně… více

Hradecký fotbal hledá finance u patriotů

Finanční prostředky u hradeckých fotbalových patriotů hledá vedení klubu FC Hradec Králové. Zájemcům je nabízeno členství v klubu "Hradec 100", který má pomoci hradeckému fotbalu zpět do vyšší… více