Hradec byl v Ústí krůček od senzace

Druhý semifinálový zápas odehráli hradečtí hokejisté v Ústí nad Labem hned v pondělí a jejich výkon byl diametrálně odlišný od prvního zápasu. Respekt ze zkušeného protivníka byl pryč a Lvi měli hodně práce s… více

Ústí překvapení nedovolilo, porazilo hradecké 4:1

Úvodní semifinálový zápas mezi ústeckými Lvy a hradeckými Energetiky byl plně v režii domácích, i když hosté jim vítězství usnadnili svým respektem. Dva plné autobusy hradeckých fanoušků Východočechy mohutně… více

Zaplněný hradecký stadion doprovodil hokejisty do semifinále

Po posledním vítězství v Jihlavě hradečtí hokejisté v šestém čtvrtfinálovém utkání výhodu domácího prostředí a mohli tak potvrdit svůj postup do semifinále. Zaplněná hradecká hala hnala od prvních minut své… více

Hradec vyhrál v Jihlavě 5:4 v prodloužení a je krůček od semifinále

Drama se vším všudy! Tak lze zhodnotit úterní zápas hradeckých hokejistů v Jihlavě. Energetici prohrávali po první třetině 3:0, pak ale přežili tlak domácích a do konce druhé části snížili na 3:2. V závěrečném… více

Hradec - Jihlava 3:2, na zápasy 2:2

Série mezi hradeckými Energetiky a Jihlavou je opět vyrovnaná, ve druhém vzájemném utkání na východě Čech byli úspěšnější domácí, kteří porazili Duklu Jihlava 3:2. V zápase nejprve vedli 2:0 a vše nasvědčovalo… více

Čtvrtfinále: Jihlava v Hradci vyhrála 3:2

Čtvrtfinálová série mezi hradeckými Energetiky a Jihlavou se přesunula za stavu 1:1 na východ Čech, o hokej je tradičně v play-off v Hradci Králové zájem, což potvrdila i sobotní návštěva, na třetí vzájemný… více

Hradec poprvé vyhrál v Jihlavě!

Hradečtí hokejisté to dokázali! Psychicky je nepoložila středeční hokejová tragédie, když na jihlavském ledě ztratili vítězství čtyři vteřiny před koncem a vyhráli v Jihlavě hned v druhém čtvrtfinálovém duelu.… více

Hradci zbývaly v Jihlavě čtyři vteřiny k vítězství

Hradečtí hokejisté neúspěšnou sérii zápasů na jihlavském ledě neukončili ani v prvním čtvrtfinálovém zápase play-off letošní sezóny. V první třetině dvakrát vedli, domácí dokázali ale pokaždé srovnat. V… více

Hradec porazil Havířov 4:3, v play-off se utká s Jihlavou

Havířov přijel do Hradce Králové zvítězit a zajistit si tak čtvrté místo, které by mu umožňovalo začít play-off na domácím ledě. Vše tomu také nasvědčovalo, Panteři vedli v polovině utkání po gólech Kováře,… více

Hradec vyhrál v Jindřichově Hradci a zajistil si sedmé místo

Poslední utkání v základní části na hřišti soupeře hradečtí hokejisté zvládli a zajistili si tak do play-off jistotu sedmého místa. Utkání na ledě posledního Jindřichova Hradce se pro Východočechy nevyvíjelo… více