Hradec Králové nestačil na Teplice

Ve 4. kole poháru ČMFS hostil Hradec Králové prvoligové Teplice. Hosté přijeli s nabitou sestavou, ve které nechyběli hráči s reprezentačními zkušenostmi. Přesto první půlhodinu byl jasně lepší domácí celek,… více

Hradec nedokázal porazit Vítkovice a pouze remízoval 1:1

Fotbalisté Hradce Králové hostili ve 12. kole 2. fotbalové ligy celek Vítkovic. Domácím se poslední dobou nedaří a výsledková krize bohužel nebyla výjimkou ani dnes. více

Hradec Králové - Sokolov 0:2

V 10. kole druhé fotbalové ligy přivítali hradečtí fotbalisté ambiciózní celek Sokolova. V utkání na sebe narazilo na obou stranách několik hráčů, kteří oblékali ještě před nedávnem dres soupeře. Jak se v… více

Sportovní hala v Třebši dočasně zastavila provoz

Nová sportovní hala v Třebši, která zahájila provoz letos v květnu , je od začátku září dočasně pro veřejnost uzavřena. Důvodem jsou závady, které se objevily během srpna na podlaze. Jedná se zejména o… více

Hradec Králové - Třinec 0:0

V 8. kole druhé fotbalové ligy hostil Hradec Králové fotbalisty Třince. Votroci do utkání vstoupili bojovně a během první čtvrthodinky si vytvořili tři brankové příležitosti. Jenomže hostující brankář Lipčák… více

Hokejisté začínají 1. ligu v Ostravě

Hokejistům HC VCES Hradec Králové začíná ve středu očekávaný start prvoligové soutěže. Hned na začátek je čeká dlouhá cesta za svým soupeřem. V prvním kole zajíždí na led Sarezy Ostrava. Čeká je tak… více

Hradec Králové - Dukla Praha 1:1

Druholigoví fotbalisté Hradce Králové hostili v rámci 6. kola celek Dukly Prahy. Domácím se v posledních zápasech střelecky dařilo, hosté na druhé straně měli kádr nabitý řadou hráčů se zkušenostmi z nejvyšší… více

Hradec deklasoval Ústí 5:2

Ve 4. kole druhé fotbalové ligy hostil Hradec Králové celek Ústí nad Labem. Domácí od začátku diktovali tempo hry a už v 5. minutě vedli 1:0 po pohotové dorážce Fischera. Rušno bylo v závěru poločasu. Hosté… více

Hradec Králové - Karviná 3:1

Fotbalisté Hradce Králové zahájili novou druholigovou sezónu vítězstvím nad nováčkem z Karviné 3:1. O všechny tři branky Hradce se postaral Pavel Černý. Po jeho lobu ve 40. minutě si srazil míč do vlastní sítě… více

Fotbalisté: chceme postup

Tradiční cíl si kladou fotbalisté Hradce Králové pro nadcházející druholigovou sezónu. Je jím postup do nejvyšší soutěže. Tento cíl se však snaží splnit bez úspěchu už pět let. I letos, stejně jako loni, pro… více