Hradec prohrál v Jihlavě 4:3

Hradečtí hokejisté zajížděli k těžkému utkání do Jihlavy. Energetici drželi s favoritem téměř celý zápas krok. V polovině třetí třetiny byl stav nerozhodný 3:3, jihlavský Lazorišák však 51. minutě však… více

Zápas s Ostravou hradečtí hokejisté zvládli, vyhráli 2:0!

Velmi důležité utkání v boji o elitní osmičku sehráli hradečtí hokejisté ve středu na domácím ledě s devátou Sarezou Ostrava. Po bezbrankové první třetině otevřel skóre utkání ve 25. minutě po krásné nahrávce… více

Hradecký zimní stadion čeká oprava za 197 milionů korun

Rozsáhlou rekonstrukci zimního stadionu chystá hradecká radnice. Na opravy by mělo padnout asi 197 milionů korun a zrekonstruovat by ho měla firma, která si sportoviště pronajme na deset let. Opravy budou… více

Hradečtí v Boleslavi nedali ani branku a prohráli 3:0

I přesto, že hradečtí hokejisté prohráli v Mladé Boleslavi po velmi srdnatém výkonu 0:3, mají stále na devátou pozici náskok sedmi bodů! Mohutná podpora svých příznivců vybičovala oslabené hosty v Mladé… více

Hradec utrpěl proti Třebíči vítězství

Velmi důležitý a těžký zápas čekal hradecké ve středu proti Třebíčí a předzápasové prognózy vzaly za své hned po dvaceti minutách hry. Energetici sice po první třetině vedli zásluhou šťastné trefy Jaroslava… více

Hradečtí běžkaři do hor nemusí

Příznivci běžkování v Hradci Králové už za běžeckými trasami nemusejí dojíždět. Od poloviny ledna je pro ně v hradeckých lesích připraveno 25 kilometrů udržovaných běžeckých tratí. více

Hradec vyhrál v Prostějově a je sedmý

Hradečtí Energetici dokázali zvítězit v Prostějově 5:1 a díky prohře Olomouce v Jihlavě se posunuli na sedmé místo! Utkání na Moravě se pro Východočechy vyvíjelo dobře, po první třetině vedli 1:0. Domácí ale v… více

Hradec porazil Kadaň vysoko 6:1

Kadaň přijela do Hradce Králové oživit své naděje na play-off, místo toto odjíždí ale z východu Čech s vysokou porážkou. Přitom to po první třetině vypadalo pro hosty nadějně, trpělivě vyčkávali na chybu… více

Spalovna: kraj stojí za názorem Hradce

Projekt výstavby spalovny komunálního odpadu v Opatovicích nad Labem získá podporu Královéhradeckého kraje v případě, že bude přijatelný i město Hradec Králové. Krajské město, které zatím výstavbu opatovické… více

Hradečtí porazili Beroun a na osmém místě mají náskok tří bodů

Velmi důležité utkání čekalo v sobotu na hradecké hokejisty. Po vítězství v Ústí nad Labem přilákalo utkání s Berounem do hradeckých ochozů letos nejvyšší návštěvu. Pokud se chtěli domácí udržet na osmém místě… více