Hradec porazil ostravskou Sarezu 4:2

Energetici na svém ledě přivítali po vánoční přestávce dalšího aspiranta na play-off ostravskou Sarezu. Tu porazili 4:2. Mrzí je ale určitě zranění Mariána Kacíře, který má naražená žebra a i to, že si v… více

Hradecký fotbal se potácí ve finančních problémech

Ani ne půl roku poté, co fotbalový Hradec Králové avízoval velké změny ve vedení, které měly vrátit hradecký fotbal do nejvyšších tříd, dochází k tvrdému vystřízlivění. Jak píše dnešní MF Dnes, hráči nedostali… více

Energetikům rozlučka vyšla na výbornou, porazil přesvědčivě Havířov

V posledním utkání letošního kalendářního roku přijel do Hradce Králové Havířov a nepojede se mu domů určitě s čistou hlavou, protože na východě Čech prohrál 0:4. Energetici podali přesvědčivý výkon a za… více

Hradec si veze z Opavy důležité tři body za výhru 3:0

Před utkáním mezi Opavou a Hradcem Králové všechny hráče velmi zarmoutila tragédie, která se stala ostravským hokejistům při jejich cestě k utkání do Berouna a jako by se tato nálada přenesla i do samotného… více

Beroun si veze z Hradce důležité tři body

Zápas s berounskými Medvědy Energetikům vůbec nevyšel, když prohráli 1:4. Po dvou třetinách byl stav 0:4, až teprve poté se domácím podařilo po přihrávce Mariána Kacíře na Tomáše Martince snížit na konečných 1… více

Hradec dvakrát vedl, přesto si připsal do tabulky pouze bod

Po prohře v Kadani hradečtí Energetici přivítali v domácím utkání třetí Chomutov. V rychle hraném utkání Hradec po první třetině vedl 1:0 brankou Patrika Becka, ve druhé části hry domácí svůj náskok… více

Radnice přesune dopravní agendu do Gayerových kasáren

Královéhradecká radnice přesune svou dopravní agendu do prostor někdejšího klubu Kavalír B v Gayerových kasárnách. Radní již schválili podmínky výběrového řízení na rekonstrukci prostor klubu na kanceláře. Za… více

Hradec po divoké přestřelce porazil Třebíč

Utkání s posledním týmem první ligy se pro hradecké nevyvíjelo vůbec dobře, když po dvou třetinách Energetici prohrávali 2:4. Po vyrovnané první dvacetiminutovce poslal hradecké do vedení kapitán Mečiar, ale… více

Utkání s Pískem hradečtí hokejisté zvládli, vyhráli 6:4

Důležitý zápas sehráli Energetici ve středu na domácím ledě s Pískem. Hradec čtyři utkání v řadě naplno nebodoval, Jihočeši se naopak v posledním zápasech výsledkově zvedali. Samotné utkání drželi Energetici… více

Ostrava porazila Hradec a dotáhla se na něj v tabulce

Zápas čtvrtého Hradce Králové (36 bodů) a ostravské Sarezy (7. místo 31 bodů) vyzněl lépe pro domácí, kteří si nejprve v první třetině vylámali několikrát zuby na výborném Hylákovi, ale v prostřední části už… více