Energetici prohráli v Havířově 5:4 v prodloužení

Dramatický zápas mají za sebou hradečtí Energetici v Havířově, prohrávali už ve 13. minutě 0:3, postupem času ale zápas otočili a po brankách Táborského, Martince a 2x Tvrdíka se dostali ve třetí třetině do… více

Hradec jede z Berouna s prázdnou, prohrál 0:2

Blížící se reprezentační přestávku využili ve 20. kole hradečtí Energetici i Berounští Medvědi a do utkání mohli použít několik extraligových hráčů. Hradec přijel s obráncem Michaelem Vyhlídalem a útočníkem… více

Hradec porazil v dramatickém zápase Olomouc 5:4

Hradec v zápase s Olomoucí vedl po brankách Vondráčka, Fořta, Červenky a Becka už 4:1, ale nakonec z utkání bylo pořádné drama, když Moravané dokázali vyrovnat na 4:4. Zdálo se, že už se bude prodlužovat, když… více

Hradec v Chomutově prohrál 5:0 a zůstává pátý

Souboj třetího Chomutova s pátým Hradcem Králové vyzněl lépe pro domácí, kteří porazili východočechy 5:0. Jasný výsledek se ale nerýsoval hráčům KLH tak jednoznačně, jak napovídá skóre. Energetiky poslala do… více

Votroci porazili Ústí 2:0

13. kolo druhé fotbalové ligy proti sobě svedlo soupeře z opačných pólů tabulky. Zatímco Hradec Králové se usilovně snaží dostat na špici, Ústí nad Labem spolehlivě okupuje poslední příčku. Ačkoliv papírově… více

Hradec třemi góly v poslední třetině porazil Kadaň 5:2

Po třech týdnech se hradečtí hokejisté představili znovu domácímu publiku v utkání s Kadaní. Východočeši vedli v průběhu první třetiny už 2:0, ale hosté se dokázali do utkání parádně vrátit a po dvou třetinách… více

Hradec v Budějovicích prohrál těsně 2:3

I ti největší optimisté a hradečtí příznivci si před odjezdem Energetiků do Českých Budějovic přáli po minulé porážce 7:1 v Ústí asi jediné, neodvézt si z jihu Čech stejný debakl. Nekompletní hosté přijeli k… více

Hradec si veze z Ústí vysokou porážku 1:7

Zajímavý zápas byl na programu v 15. kole první ligy na severu Čech v Ústí nad Labem, kde se střetl druhý tým soutěže se čtvrtým Hradcem Králové. Oslabení hosté o marody Roubíka a Fořta, navíc bez Jana Šulce I… více

Hradec dvěma góly otočil zápas v Třebíči a vyhrál 3:1

V prvním utkání druhé čtvrtiny zajížděli hradečtí Energetici na led momentálně poslední Třebíče. Ta před zápasem s Hradcem Králové udělala v sestavě řadu změn, které měly vést k lepším výkonům. To se Horácké… více

Hradec si přivezl z Brna debakl

Třinácté kolo uzavíralo na všech prvoligových stadionech ve středu úvodní čtvrtinu první ligy. Hradečtí Energetici (3. místo 26 bodů) se představili na ledě Komety Brno, celku, který byl v tabulce o dvě příčky… více