Průměrná mzda v kraji opět hluboko pod průměrem

Zaměstnanci v Královéhradeckém kraji si za měsic vydělají v průměru 16154 Kč. Údaje za druhé čtvrtlení letošního roku zveřejnil Český statistický úřad. více

Hradec hrál s Olomoucí 2:2

Rychlý start do zápasu měli hradečtí hokejisté v osmém domácím kole s Olomoucí, v 31. vteřině utkání už vedli po gólech Fořta a Valka 2:0. Hosté to však nepoložilo, udeřili hned na začátku prostřední části hry… více

Ve středu startuje divadelní festival Čekání na Václava

V Hradci Králové ve středu začíná druhý ročník divadelního festivalu Čekání na Václava. Přehlídka nabídne bezmála 40 představení a kulturních akcí. více

Břehy u soutoku Labe s Orlicí projdou opravou

Místo u soutoku Labe s Orlicí v královéhradeckých Jiráskových sadech prochází v těchto dnech výraznými úpravami. Jak píše dnešní MF Dnes, břeh soutoku je poškozen díky povodním a začal ujíždět. více

Hradečtí překvapili, vyhráli v Chomutově!

O prakticky nemožné se jeli pokusit v pondělí v krizi se potácející hradečtí hokejisté do Chomutova, kde nevyhráli za posledních pět let ani jednou. Po první třetině vedli na severu Čech 1:0, i po druhých… více

Hradečtí fotbalisté přehráli Drnovice 1:0

Ve druhé fotbalové lize nastoupili královéhradečtí fotbalisté po dvou bezbrankových remízách proti Drnovicím ofenzivně naladěni. Prvních deset minut se oba týmy sice jen "oťukávaly", s přibývajícím časem se… více

Krize hokejistů nekončí, Hradec prohrál s Jihlavou

Do branky se v zápase s Duklou Jihlava postavil poprvé v letošní sestavě Vladislav Koutský, Energetici mohli využít i služeb uzdravené dvojice Blanár, Diviš, naopak na marodku přibyl nemocný obránce Petr Suchý… více

Město chce do dvou let opravit 60 hřišť

Město Hradec Králové se dlouhodobě soustředí na obnovu dětských hřišť ve městě a investuje do této oblasti nemalé finanční prostředky. V letošním roce vyčlenila hradecká radnice na rekonstrukce dětských hřišť… více

Z Ostravy se vrací hradečtí hokejisté bez bodu, prohráli 4:1

V téměř nezměněné sestavě oproti utkání s Ml. Boleslaví, pouze bez zraněného Romana Vondráčka, naopak s Romanem Červenkou nastoupili hradečtí hokejisté v Ostravě. Po první třetině vedli domácí zásluhou Milana… více

Královéhradecký kraj se drží na špici v počtu příjezdu turistů

Královéhradecký kraj se v oblasti cestovního ruchu drží na předních příčkách v rámci celé České republiky. Vyplývá s údajů za první pololetí letošního roku, které zveřejnil Český statistický úřad. Do… více