Krajský úřad bude propouštět

Bezmála 40 lidí by mělo do dvou let opustit Krajský úřad Královéhradeckého kraje. Vedení úřadu tak reaguje na výsledky personálního a organizačního auditu, který zpracovala společnost BNV Consulting. Uvedl to… více

Hradec prohrál v Jihlavě 4:3

Hradečtí hokejisté zajížděli k těžkému utkání do Jihlavy. Energetici drželi s favoritem téměř celý zápas krok. V polovině třetí třetiny byl stav nerozhodný 3:3, jihlavský Lazorišák však 51. minutě však… více

Kulturní dům Adalbertinum čeká rozsáhlá rekonstrukce

Hradecká radnice hodlá investovat devět milionů korun do rekonstrukce Adalbertina. Finance padnou především na vybudování výtahu v levé části objektu u hlavního vchodu. Po úpravách by měl být objekt dostupný… více

Hradec Králové bude mít obří parkovací dům

Akutní nedostatek parkovacích míst v Hradci Králové by se měl stát zanedlouho minulostí. Už v letošním roce by měla být spuštěna výstavba velkého parkovacího domu pro pět set aut ve Wonkově ulici.… více

Zápas s Ostravou hradečtí hokejisté zvládli, vyhráli 2:0!

Velmi důležité utkání v boji o elitní osmičku sehráli hradečtí hokejisté ve středu na domácím ledě s devátou Sarezou Ostrava. Po bezbrankové první třetině otevřel skóre utkání ve 25. minutě po krásné nahrávce… více

Hradecký zimní stadion čeká oprava za 197 milionů korun

Rozsáhlou rekonstrukci zimního stadionu chystá hradecká radnice. Na opravy by mělo padnout asi 197 milionů korun a zrekonstruovat by ho měla firma, která si sportoviště pronajme na deset let. Opravy budou… více

Zápisy do škol splnily očekávání

Zápisy do královéhradeckých základních škol pro školní rok 2006/2007, které proběhly 20. - 21. ledna, splnily očekávání. Jak uvedl tiskový mluvčí hradeckého magistrátu Václav Svoboda, v nadcházejícím školním… více

Bývalá mlékárna v centru Hradce se demoluje

V areálu bývalé mlékárny u hotelu Amber Černigov se začalo bourat. Po demolici v tomto místě vyroste bytový dům s obchody, kancelářemi a několikapatrovými garážemi. Hradecká radnice přispěje na demoliční práce… více

Hradečtí v Boleslavi nedali ani branku a prohráli 3:0

I přesto, že hradečtí hokejisté prohráli v Mladé Boleslavi po velmi srdnatém výkonu 0:3, mají stále na devátou pozici náskok sedmi bodů! Mohutná podpora svých příznivců vybičovala oslabené hosty v Mladé… více