Zpravodajství u štítku extraliga

Východočeské hokejové derby bude opět vyprodáno

V neděli se na královehradeckém zimním stadionu uskuteční druhé letošní východočeské hokejové derby. Stalo se již tradicí, že když do Hradce Králové zavítají hokejisté a především fanoušci Pardubic, bývá na… více

Sparta si z Hradce odváží dva body za výhru v prodloužení

Hradečtí hokejisté trápící se v koncovce prohráli šest z posledních sedmi útkání. Tuto nelichotivou bilanci chtěli zvrátit v 28. kole soutěže, ve kterém na svém ledě přivítali v neděli večer pražskou Spartu… více

Smolné odbobí hradeckých hokejistů pokračuje

V rámci 25. kola hokejové extraligy zavítala na hradecký led Olomouc, která ještě v loňské sezóně hrála pouze první ligu. Ovšem výkon, který hradeckým fanouškům předvedla zaslouží minimálně trošku obdivu.… více

Hradec deklasoval Slávii 6:0

Tak tenhle nedělní hokej musel diváky bavit a opravdu bavil. Hradečtí hokejisté přivítali na domácím ledě v rámci 23. kola hokejové extraligy přažskou Slávii a po čtvrteční domácí porážce 1:5 s Třincem chtěli… více

Hokejová škola jménem Třinec zavítala na hradecký led

Na královehradecký zimní stadion zavítal v rámci 22. kola hokejové extraligy dosavadní lídr tabulky Třinec. Od prvních minut bylo jasné, že do Hradce tentokrát přijel soupeř, který si chce naprosto sebevědomně… více

Hradecká vlna spláchla karlovarskou Energii za 14 minut

Extrémně povedený začátek rozhodl o vítězi utkání 18. kola nejvyšší hokejové ligy mezi celky Mountfield HK a Energií Karlovy Vary. V něm domácí hradečtí hokejisté dokázali doslova vypnout Energetiky čtyřmi… více

Wow. Pátá výhra v řadě pusunula hokejisty Hradce na druhé místo

O víkendu měli hradečtí hokejisté napilno. V pátek sehráli na domácím stadionu těžké utkání s Kometou Brno, které vyhráli 3:2 a díky třem získaným bodům se posunuli na třetí místo extraligové tabulky. Již o… více

Hradec sfoukl brněnskou Kometu 3:2

Atraktivní duel nabídlo 13. kolo nejvyšší hokejové ligy královehradeckým příznivcům. Domácí Mountfield HK přivítal na svém ledě Kometu Brno. V utkání dokázali hradečtí hokejisté navázat na předchozí,… více

Mountfield HK utekl hrobníkovi z lopaty a v poslední třetině třemi góly zničil Zlín

V 11. kole nejvyšší hokejové soutěže přivítali hradečtí hokejisté na svém ledě loňského vítěze extraligy - celek HC PSG Zlín. Přesto, že byli domácí lepším mužstvem už od první minuty utkání, rozhodla až… více

Peter Mikuš vystřelil výhru 31 vteřin před koncem prodloužení

Hradečtí hokejisté dokázali po urputném boji porazit Mladou Boleslav po gólu Petera Mikuše, a to v závěru prodloužení 3:2. Dlouho to však vypadalo, že si hosté z Hradce odvezou všechny tři body. Ještě na… více