Zpravodajství u štítku Hokej

Hokejová škola jménem Třinec zavítala na hradecký led

Na královehradecký zimní stadion zavítal v rámci 22. kola hokejové extraligy dosavadní lídr tabulky Třinec. Od prvních minut bylo jasné, že do Hradce tentokrát přijel soupeř, který si chce naprosto sebevědomně… více

Hradecká vlna spláchla karlovarskou Energii za 14 minut

Extrémně povedený začátek rozhodl o vítězi utkání 18. kola nejvyšší hokejové ligy mezi celky Mountfield HK a Energií Karlovy Vary. V něm domácí hradečtí hokejisté dokázali doslova vypnout Energetiky čtyřmi… více

Wow. Pátá výhra v řadě pusunula hokejisty Hradce na druhé místo

O víkendu měli hradečtí hokejisté napilno. V pátek sehráli na domácím stadionu těžké utkání s Kometou Brno, které vyhráli 3:2 a díky třem získaným bodům se posunuli na třetí místo extraligové tabulky. Již o… více

Hradec sfoukl brněnskou Kometu 3:2

Atraktivní duel nabídlo 13. kolo nejvyšší hokejové ligy královehradeckým příznivcům. Domácí Mountfield HK přivítal na svém ledě Kometu Brno. V utkání dokázali hradečtí hokejisté navázat na předchozí,… více

Zveme: Hradec čeká „superhokejový“ víkend a vrchol jazzového festivalu

Téměř celý víkend budou mít napilno extraligoví hokejisté, jejich fanoušci a v pátek také policisté. Do Hradce Králové totiž za domácími borci přijede celek z Brna a tak hokejový klub vyhlašuje zvýšená… více

Mountfield HK utekl hrobníkovi z lopaty a v poslední třetině třemi góly zničil Zlín

V 11. kole nejvyšší hokejové soutěže přivítali hradečtí hokejisté na svém ledě loňského vítěze extraligy - celek HC PSG Zlín. Přesto, že byli domácí lepším mužstvem už od první minuty utkání, rozhodla až… více

Peter Mikuš vystřelil výhru 31 vteřin před koncem prodloužení

Hradečtí hokejisté dokázali po urputném boji porazit Mladou Boleslav po gólu Petera Mikuše, a to v závěru prodloužení 3:2. Dlouho to však vypadalo, že si hosté z Hradce odvezou všechny tři body. Ještě na… více

Litvínovská chemie hokejistům nechutnala

V rámci šestého kola nejvyšší hokejové soutěže zavítal na královéhradecký zimní stadion severočeský celek Verva Litvínov. Asi nikdo před začátkem letošního ročníku nečekal od party ve žlutočerných dresech v… více

Zimní stadion zachvátila euforie, Hradec ovládl hokejové derby

Páteční večer byl na královehradeckém zimním stadionu  ve znamení vypjatého východočeského hokejového derby. Proti sobě ve čtvrtém kole stanuli odvěcí rivalové z Hradce Králové a sousedních Pardubic.… více

Zveme: Mechov nebo Perníkov? Blíží se východočeské derby, Sousedské slavnosti i krajské dožínky

Víkendovou pozvánku pro nadcházející volné podvečery a dny nelze začít jinak – sportovní pozvánka je totiž zcela jasná – v pátek v podvečer se v Hradci odehraje extraligové hokejové derby s Pardubicemi.… více