Zpravodajství u štítku HC Mountfield HK

Wow. Pátá výhra v řadě pusunula hokejisty Hradce na druhé místo

O víkendu měli hradečtí hokejisté napilno. V pátek sehráli na domácím stadionu těžké utkání s Kometou Brno, které vyhráli 3:2 a díky třem získaným bodům se posunuli na třetí místo extraligové tabulky. Již o… více

Hradec sfoukl brněnskou Kometu 3:2

Atraktivní duel nabídlo 13. kolo nejvyšší hokejové ligy královehradeckým příznivcům. Domácí Mountfield HK přivítal na svém ledě Kometu Brno. V utkání dokázali hradečtí hokejisté navázat na předchozí,… více

Mountfield HK utekl hrobníkovi z lopaty a v poslední třetině třemi góly zničil Zlín

V 11. kole nejvyšší hokejové soutěže přivítali hradečtí hokejisté na svém ledě loňského vítěze extraligy - celek HC PSG Zlín. Přesto, že byli domácí lepším mužstvem už od první minuty utkání, rozhodla až… více

Zveme: Do hradeckých lesů na projížďku anebo na houby s odborníky

Do podzimních hradeckých lesů už nemusíte jenom pěšky. Novinku v podobě vyjížděk turistickým vláčkem a ještě s průvodcem připravují v hradeckých městských lesích. První vyjížďka je v plánu už v pátek. Další… více

Peter Mikuš vystřelil výhru 31 vteřin před koncem prodloužení

Hradečtí hokejisté dokázali po urputném boji porazit Mladou Boleslav po gólu Petera Mikuše, a to v závěru prodloužení 3:2. Dlouho to však vypadalo, že si hosté z Hradce odvezou všechny tři body. Ještě na… více

Litvínovská chemie hokejistům nechutnala

V rámci šestého kola nejvyšší hokejové soutěže zavítal na královéhradecký zimní stadion severočeský celek Verva Litvínov. Asi nikdo před začátkem letošního ročníku nečekal od party ve žlutočerných dresech v… více

Zveme: seniory na špacír, děti na drakiádu a fanoušky na Votroky a extraligu

První podzimní víkendová pozvánka je plná sportu. Kromě další domácí extraligové pozvánky a pozvánky za hradeckými Votroky, zveme také akční seniory na sobotní špacír do hradeckých městských lesů. Zápas… více

Zimní stadion zachvátila euforie, Hradec ovládl hokejové derby

Páteční večer byl na královehradeckém zimním stadionu  ve znamení vypjatého východočeského hokejového derby. Proti sobě ve čtvrtém kole stanuli odvěcí rivalové z Hradce Králové a sousedních Pardubic.… více

Hokejisté porazili pražskou Spartu 3:1 a po druhém kole mají plný bodový zisk

Hradečtí hokejisté v neděli večer nastoupili k utkání druhého kola hokejové extraligy. Po úvodním kole, které odehráli na ledě Vítkovic, se poprvé představili před domácím publikem proti pražské Spartě. … více

Zveme: Víkend v Hradci zaplní noční běh, cyklo, fotbal i hokej

Druhý zářijový víkend v Hradci Králové se ponese ve znamení sportu. Aktivně ho můžete prožít už od pátečního večera, kdy se koná netradiční závod v běhu v prostředí městských lesů. Co dalšího… více