Štítky: | terasy | vandal | policie | sprejeři | sprejer | vandalství |

Poznáte je? Sprejer z teras se podepsal i v hradeckém infocentru

Sprejeři počmárali hradecké terasy.
Sprejeři počmárali hradecké terasy. | autor: PČR

Policisté vyšetřují případ sprejerství v historickém centru Hradce Králové, a to na terasách mezi ulicemi Soukenická, Komenského a ČSA (fotky a podrobné informace najdete zde). Stejnou sprejerskou stopu pravděpodobně totožný pachatel zanechal i na toaletách v městském infocentru na Eliščině nábřeží, a to také ve dnech 2. a 3. května 2019. Policisté pátrají po mladících z kamerového systému, poznáte je?

"Policisté rovněž v souvislosti s těmito případy důkladně vyhodnocují i poměrně velké množství materiálů z kamerového systému z předmětných míst. Jsou to právě kamerové systémy, které zachytily v prostorách městského infocentra v inkriminovaném čase dva mladíky. Ti by mohli policistům významně pomoci při objasnění nejspíše souvisejících případů a poskytnout jim důležité svědectví," uvedla policejní mluvčí Magdaléna Vlčková

Policisté žádají veřejnost, aby v případě, že pozná totožnost mužů pohybujících se v inkriminovaném čase v infocentru (viz video), kontaktovala linku 158 nebo jakoukoliv policejní služebnu. 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Policie hledá sprejera, který poničil více než dvacet domů

V noci z pátka na sobotu (28.8.-29.8.) zatím neznámý pachatel posprejoval více jak dvacet bytových domů v centru Hradce Králové. Jedná se o nápisy "DFS", "EX" a "ARY" v různých barvách a velikostech na domech na Eliščině nábřeží, Gočárově třídě, na náměstí Svobody, na ulici ČSA,…
Čtěte více

Projekt na opravy Severních teras a Žižkových sadů má územní rozhodnutí. Termín zahájení je však stále ve hvězdách

V přípravách revitalizace Severních teras a Žižkových sadů v Hradci Králové se radnice o krok posunula. Projekt získal územní rozhodnutí, které již nabylo právní moci. Díky němu bude možné pokračovat v přípravě dalších stupňů projektové dokumentace. V rámci úprav by měla zmizet…
Čtěte více

Vzácného orla mořského někdo poblíž Roudnice na Hradecku otrávil

Policie v Královéhradeckém kraji vyšetřuje otravu orla mořského karbofuranem, jehož držení je přes deset let zakázáno. Zahynula i nevylíhnutá mláďata, travič tak zmařil tři orlí životy, informovala Česká společnost ornitologická.
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme