Městské lázně se opět uzavírají, co zůstane v provozu?

Plavecký bazén v Městských lázních v Hradci Králové se opět uzavírá.
Plavecký bazén v Městských lázních v Hradci Králové se opět uzavírá. | autor: snhk.cz

Ode dneška se opět uzavírají všechny provozy v budově Městských lázní, a to až do odvolání. Ani sauna & SPA zóna nebude v provozu. Návštěvníkům bude k dispozici pouze recepce od 10 hodin, kde si bude možné zakoupit dárkové poukazy, čipové hodinky anebo si je majitelé můžou dobít.

Městské lázně se uzavírají na základě usnesení vlády ze dne 14. prosince. Kvůli zhoršující se epidemiologické sitauci se zavírá aquapark se saunou a SPA zónou i padesátimetrový plavecký bazén. V provozu zůstane jen solárium a masáže ve Wellness studiu na Flošně, protože služby tentokrát zůstávají bez omezení.

Masáže je možné objednávat na telefonním čísle 495 000 709. Vše ostatní bude uzavřeno včetně squashe. Fungovat bude ale recepce, kde si lze koupit dárkový poukaz či dobít čipové hodinky.

Městské lázně přitom fungovaly jen chvíli, 3. prosince se po vynucené podzimní pauze otevřela sauna & SPA zóna a bazén fungoval od 7. prosince. Aquacentrum i parní kabiny musely být ve všech areálech mimo provoz z důvodu nařízení vlády.
 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Flošna zatím zůstává zavřená, od středy si zaplavete v lázních

Otevření koupaliště Flošna se kvůli počasí odkládá, od pondělí bude v provozu Wellness studio Flošna, Sauna & SPA zóny v Městských lázních, ve středu se otevře 50 metrový krytý plavecký bazén. Ve všech areálech bude ale omezen počet návštěvníků. Letní koupaliště Flošna…
Čtěte více

Do škol se dnes vracejí všechny děti, hradecká MHD obnoví běžný provoz

V pondělí se do hradeckých základních škol vrátí všechny děti, rotační výuka se ruší. Změny nastanou i ve frekvenci testování žáků na koronavirus, nově bude stačit test provedený jednou týdně. K běžnému provozu se dnes vrací v rámci postupného rozvolňování…
Čtěte více

Žáci druhého stupně se vracejí do škol. Roušku odloží jen na tělocviku

Do škol v Hradci Králové se od pondělí 3. května začnou vracet další děti, k rotační výuce nastoupí žáci druhého stupně. Novinkou je také obnovení venkovních sportů v rámci výuky. Žáci během nich nebudou povinni nosit ochranu dýchacích cest, naopak její nošení bude povinné…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme