Městské lázně se opět uzavírají, co zůstane v provozu?

Plavecký bazén v Městských lázních v Hradci Králové se opět uzavírá.
Plavecký bazén v Městských lázních v Hradci Králové se opět uzavírá. | autor: snhk.cz

Ode dneška se opět uzavírají všechny provozy v budově Městských lázní, a to až do odvolání. Ani sauna & SPA zóna nebude v provozu. Návštěvníkům bude k dispozici pouze recepce od 10 hodin, kde si bude možné zakoupit dárkové poukazy, čipové hodinky anebo si je majitelé můžou dobít.

Městské lázně se uzavírají na základě usnesení vlády ze dne 14. prosince. Kvůli zhoršující se epidemiologické sitauci se zavírá aquapark se saunou a SPA zónou i padesátimetrový plavecký bazén. V provozu zůstane jen solárium a masáže ve Wellness studiu na Flošně, protože služby tentokrát zůstávají bez omezení.

Masáže je možné objednávat na telefonním čísle 495 000 709. Vše ostatní bude uzavřeno včetně squashe. Fungovat bude ale recepce, kde si lze koupit dárkový poukaz či dobít čipové hodinky.

Městské lázně přitom fungovaly jen chvíli, 3. prosince se po vynucené podzimní pauze otevřela sauna & SPA zóna a bazén fungoval od 7. prosince. Aquacentrum i parní kabiny musely být ve všech areálech mimo provoz z důvodu nařízení vlády.
 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Na školách v kraji se potvrdilo pouze 11 případů covid-19. S testováním se už přestalo

Minulý týden skončilo testování ve školách. V Královéhradeckém kraji testy ukázaly minimum případů nákazy covid-19. Z více jak 163 tisíc provedených testů vyšlo pozitivně pouze 38. PCR testy následně potvrdily 11 nakažených.
Čtěte více

Hradecká fakultní nemocnice podala více než 150 tisíc dávek vakcíny proti koronaviru

Očkovací centrum Fakultní nemocnice Hradec Králové překonalo hranici 150 000 podaných dávek vakcíny proti COVID-19 a pokračuje v průběžném očkování předem registrovaných zájemců. Lidé, kteří se chtějí nechat očkovat bez registrace mohou využít v pracovních dnech od 13:00 do 18…
Čtěte více

Hradecká nemocnice otevře v OC Atrium očkovací centrum bez nutnosti předchozí registrace

Nové očkovací centrum, které umožní aplikaci vakcíny proti COVID-19 předem neregistrovaným zájemcům, začne od středy 28. července fungovat v Obchodním centru Atrium v Hradci Králové. Centrum bude v provozu v pracovních dnech od 13:00 do 18:00 hodin a zájemci o očkování ho…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme