Květen v městských lázních bude ve znamení výhod a akcí

V květnu bude v lázních živo.
V květnu bude v lázních živo. | autor: snhk.cz

Květen bude měsíce, kdy v hradeckých městských lázních pořádají spoustu akcí pro svoje návštěvníky. Které to budou? Například za 10 návštěv jeden celodenní vstup zdarma, májové svátky a víkendy se sklenkou sektu i aquahrátky pro rodiny s dětmi. Vstupy není utné nasbírat pouze v květnu a jedna rodina může mít kartičku dohromady.

Věrnostní akci 10+1, kdy za deset zaplacených návštěv získává návštěvník celodenní vstup do areálu zdarma, připravila Správa nemovitostí Hradec Králové, provozovatel plaveckého areálu na Eliščině nábřeží. "Akce se může zúčastnit každý platící návštěvník. Stačí si pouze vyzvednout věrnostní kartičku v recepci v Městských lázní, a pak už jen v období od 1. května do 31. srpna sbírat razítka za vstupy. Získaný vstup zdarma lze poté využít až do 30. listopadu,“ říká Jaroslava Bernhardová, ředitelka SNHK. Rodiny mohou razítka získávat na společnou kartičku. Po získání deseti razítek si návštěvník vymění v recepci lázní sběratelskou kartičku za celodenní vstup pro jednu osobu.

Aquahrátky potěší předškolní děti

Od středy 15. května startuje nová akce Aquahrátky. Zatím každou květnovou středu odpoledne v čase od 15 do 18 hodin bude v aquacentru u relaxačního bazénu animační program, a to včetně cvičení pro rodiče s dětmi předškolního věku. Cvičení začne po skončení vlnobití, přibližně bude probíhat v časech 15.10 – 15.30, 16.10 – 16.30, 17.10 – 17.30. V mezičasech cvičení si děti budou moci za asistence animátorky hrát, malovat, tancovat, řádit ve vodě s nafukovacími hračkami, nebo se občerstvit na baru, kde bude pro děti vždy speciální akční nabídka. Celý animační program je v ceně vstupného do aquacentra. „Pokud se akce bude návštěvníkům líbit, bude od podzimu zařazena jako pravidelná akce zaměřená na rodiny s dětmi předškolního věku“, dodává Bernhardová.

Květnové svátky se sektem

Každý volný den v květnu bude navíc možné oslavit. Ve dnech 1. a 8. května a během všech čtyř květnových víkendů mají návštěvníci po zakoupení sklenky sektu na baru u vody druhou sklenku stejného nápoje zdarma.

Během akcí je možné využít vše, co areál nabízí: velký rekreační bazén s vlnobitím, kruhový perličkový bazén, bazén s podvodními masážemi, vířivý bazének s teplotou vody 37°C, parní kabinu, SPA zónu s finskou saunou, tobogán se světelnými efekty, dětský koutek se skákacím hradem a skluzavkou. Spojovací chodbou lze projít do sousedního padesátimetrového plaveckého bazénu, kde kromě plavání je k dispozici i další dětský bazének s atrakcemi a hračkami. Během celé letní sezóny bude otevřena i Slunná loučka vedle krytého bazénu. Občerstvení si mohou návštěvníci pořídit přímo v bazénové hale v baru u vody, v bistru nad vodou anebo v bufetu na terase Slunné loučky.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Odstávka bazénu zařídila Slunnou loučku zdarma

Od pondělí 8. července bude pro veřejnost uzavřen padesátimetrový krytý plavecký bazén na Eliščině nábřeží. Začne totiž pravidelná letní provozně-technologická odstávka, která letos potrvá téměř šest týdnů. S opětovným zahájením provozu provozovatel počítá 14. srpna.  
Čtěte více

ZVEME: Ochutnejte masopustní dobroty, poslechněte si Hůlku, Vydru či Donutila

První únorový víkend slibuje zabijačkové hody, masopustní veselici slibuje hradecký Hostinec Malý růžek i Park Na Větvi. Městské lázně opět odměňují školáky s dobrým vysvědčením, do hradeckého aquacentra mají vstup zdarma. Do Hradce Králové zavítají hned tři…
Čtěte více

Příští rok sáhnou hlouběji do kapes Hradečané i návštěvníci města

Život ve městě se od příštího roku zdraží. Teplo o víc než čtvrtinu, voda o 12 procent. V Hradci porostou ale i další služby, bez kterých se běžný člověk neobejde. Vyšší bude cena za popelnice a hovoří se také o zvýšení ceny jízdného v MHD. Kvůli zdražení tepla stoupne například…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme