Štítky: | výstava | lego výstava |

Stavíte rádi z lega? Pak vás bude zajímat Dům lega v Hradci

Výstava je otevřená až do 24. července.
Výstava je otevřená až do 24. července. | autor: dumlega.cz

Malí i velcí milovníci známé stavebnice Lego si opravdu přijdou na své. K vidění a ozkoušení nejsou jen stovky stavebnic, ale také funkčních modely železnice s mnoha trasami, sochy pokémonů v životní velikosti, nebo modely na dálkové ovládání. Na zajímavou akci máte možnost zavítat v Hradci Králové až do 24. července 2022. Pořadatelé rozšířili prostory. Výstava je k vidění ve školní hale v Brněnské ulici.

Velká hala plná více než 700 LEGO® stavebnic, 1800 minifigurek a více než 650.000 dílků, několik funkčních modelů železnice s mnoha trasami, aktuální největší LEGO® modely, LEGO® Technic modely na dálkové ovládání, které si můžete sami vyzkoušet a spousta dalších aktivit!

Pro velký zájem pořadatelé zajistili mnohem větší prostory, aby se netvořily fronty. Výstavu najdete ve školní hale v ulici Brněnská 784 v Hradci Králové, naproti studijní a vědecké knihovně. Otevřeno bude každý den, kromě pondělí a úterý. Na výstavě uvidíte více než 700 LEGO® setů, 1800 minifigurek a 650.000 dílků. Samozřejmostí bude spousta novinek, včetně nejnovějších stavebnic.

Čeká vás spousta RC modelů LEGO® Technic, závody motorek LEGO® City Stuntz, Aréna pro souboje LEGO® NINJAGO® Spinjitzu, funkční modely železnice se spoustou tratí a vlakových souprav, největší LEGO® sety, sochy pokémonů v životní velikosti, osvětlené modely, herna s klasickými i DUPLO kostkami, kroužek Brick4kids s možností celodenního hlídání dětí, malování na obličej, kvíz o lákavé ceny a spousta další zábavy!

 


Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

ZVEME: Na masopust, výstavu z lega nebo do aquaparku

Konec jarních prázdnin mohou děti strávit v knihovně s deskovými hrami, v technologickém centru, v městských lázních, které lákají na slevu, nebo na některé ze dvou výstav z lega. Šrámkův statek zve na tradiční masopustní veselici, další masopust a zabijačkové hody se konají v…
Čtěte více

ZVEME: Na karneval, masopust, bleší trh nebo výstavu Lega

Poslední lednový víkend se v Hradci Králové ponese v duchu masopustu, karnevalu a gurmánského plesu. Bude se hrát hokej, na náplavce bude tradiční nedělní bleší trh, nejen děti ocení výstavu modelů z Lega.
Čtěte více

ZVEME: Na halloweenskou noc, festival vín nebo výstavu Četnické humoresky

Obyvatelé Hradce Králové si o víkendu mohou vybrat z pestré nabídky akcí. Petrof Gallery zve na slavnostní Galavečer boxu, v hotelu Tereziánský Dvůr se budou degustovat ta nejlepší burgundská vína. Knihovna pořádá Halloweenskou noc, Muzeum východních Čech přichystalo výstavu…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme