Nový partner fotbalového klubu na dohled, radní doporučují Ulicha

Ivo Ulich
Ivo Ulich | autor: zdroj: facebook.com

Již 25. dubna by měli zastupitelé Hradce Králové vybrat nového partnera, který by vstoupil majetkově do fotbalového klubu. Ve hře je 20 % akcií FC Hradec Králové a tři potenciální zájemci. O novém partnerovi tento týden již jednala i rada města a ta doporučila zastupitelům uchazeče Ivo Ulich a partneři.
V úterý své plány s fotbalovým klubem představili radním všichni tři zájemci o vstup do klubu. Kromě Ivo Ulich a partneři je dalším uchazečem Alessandro Barilli a sdružení společností KONCEDO, s.r.o. a Hala Kněžmost s.r.o.

Radním se nejvíce zamlouval návrh bývalého hradeckého fotbalisty a reprezentanta Ivo Ulicha. Právě jemu a jeho partnerům doporučili schválení prodeje 20 % akcií FC Hradec Králové. Konečné slovo ale budou mít zastupitelé města na svém zasedání 25. dubna. Na něm budou mít všichni tři uchazeči ještě prostor pro prezentaci svých projektů.

„Od nového strategického partnera si slibujeme oživení, lepší financování klubu a z hlediska sportovního též figurování celku v první polovině prvoligové tabulky,“ řekl náměstek primátora Jindřich Vedlich.

Bývalý fotbalista Hradce Králové, Slávie ale například i německého Mönchengladbachu Ivo Ulich pochází z Opočna. Nyní po ukončení aktivní fotbalové kariéry úspěšně podniká spolu s bratry v oblasti designového dveřního a okenního kování. Jeho firma M & T patří k velmi významným ve svém oboru. V roce 2013 získala mimo jiné prestižní ocenění Red Dot Design Award. Ivo Ulich je majitelem firmy a má na starosti ekonomiku, marketing a zahraniční obchod.
Dalším zájemcem je italský podnikatel Alessandro Barilli Barilli je mimo jiné předsedou druholigového fotbalového klubu Reggiana. O vstupu do klubu jednal již od loňského léta, jednání však nedospěla do zdárného konce.
Posledním adeptem je sdružení společností Koncendo s.r.o. a Hala Kněžmost s.r.o. Koncendo je poradenskou agenturou z Hradce Králové, která se zaměřuje na dotace. Společnost Hala Kněžmost sídlí v Rudné nedaleko Prahy, má však vazby na Český ráj. Jako svůj předmět činnosti uvádí pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Lízátka se postupně poroučejí k zemi. Jejich opravy potrvají měsíce

Během prázdnin zahájilo město stavbu fotbalového stadionu, samotným stavebním pracím ale nyní předchází demontáž současného zařízení, jako jsou betonové tribuny, reklamní tabule, veřejná osvětlení, časomíra a mnohé další. V rámci těchto prací byla také dnes zahájena demontáž…
Čtěte více

Malšovický stadion už je v rukách stavebníků. Hotovo by mělo být v roce 2023

Hradecký fotbalový stadion v Malšovicích se během následujících týdnů promění ve staveniště, areál dnes město předalo uskupení firem STRABAG, Geosan a D&D Elektromont. Nyní bude následovat příprava staveniště, k samotným demoličním pracím včetně demontáže lízátek by mělo…
Čtěte více

Stavbu fotbalového stadionu posvětili zastupitelé, mohlo by se začít na podzim

Výsledek výběrového řízení na stavbu nového multifunkčního stadionu v Hradci Královéschválili na svém březnovém zasedání hradečtí zastupitelé. Vítězem tendru, který město vypsalo na podzim loňského roku, se stalo uskupení Strabag, Geosan Group a D&D Elektromont s cenou 568…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme