Opravy východní tribuny malšovického stadionu pokračují dle plánu, možná skončí dřív

Opravy východní tribuny
Opravy východní tribuny | autor: fchk.cz

Rekonstrukce východních tribun fotbalového stadionu pokračuje podle plánu. Šéf správy stadionu Milan Ptáček dokonce doufá, že by práce mohly skončit dřív. "Každý den práce kontrolujeme a samozřejmě stavbu tlačíme a popoháníme očima, aby se vše stihlo pokud možno ještě před termínem. To ale nevím, zda dopadne. Jsem optimista, takže věřím," uvádí Milan Ptáček na webových stránkách klubu.

 

Na východní tribuně je již kompletně zateplen prostor pod budoucím VIP a novinářským sektorem. Ten čeká na novou fasádu. Připravena je také konstrukce na opláštění nově vznikajícího objektu. Pod ním se vyrovnávají stávající plochy - podlahy. V nejbližších dnech se budou instalovat jednotlivé segmenty pro objekt VIP a novinářský sektor.

Oprav se dočkaly také jednotlivé řady na východní tribuně. Plochy, po kterých se chodí byly vyspraveny a kompletně natřeny speciálním nátěrem. Dokončen je i sektor pro hostující fanoušky. V sektoru domácích fans je usazena konstrukce pro ochranné zábrany. Nátěr dostalo veškeré zábradlí na východní tribuně. "Věřím, že firma MATEX, která rekonstrukci provádí, svoje práce ještě zrychlí a my třeba i stihneme zápas se Zlínem v domácím prostředí pod lízátky," říká závěrem Milan Ptáček.

Na stadionu se dělal také geologický průzkum. "To nesouviselo s touto akcí, ale přímo s novým stadionem. Firma dělá geologický průzkum v přibližných místech, kde budou nově umístěna lízátka,“ vysvětluje Milan Ptáček.
 
„Rekonstrukcí“ také prošla tzv. „choreobouda“ fanoušků na západní tribuně. Ta doznala úplně nové tváře a všichni v klubu nový design, který vytvořili samotní fanoušci, chválí.

Tribuny by měly být opraveny nejdéle do 10. října 2016. Rekonstrukce východní tribuny bude stát 12 milionů korun.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Zájemci o stavbu fotbalového stadionu splnili podmínky magistrátu. Do 5. února mohou předkládat nabídky

První kolo tendru na stavbu multifunkčního fotbalového stadionu skončilo úspěšně, všichni přihlášení účastníci splnili požadavky na potřebnou odbornost. Přihlásily se čtyři firmy. O pokračování v zadávacím řízení rozhodla hodnoticí komise, která nabídky posuzovala. Bylo zahájeno…
Čtěte více

Stavba stadionu opět čelí problému. Na ÚOHS přišla námitka proti zadávací dokumentaci

Město Hradec Králové obdrželo informaci o návrhu na přezkoumání zadávacích podmínek výběrového řízení na stavbu multifunkčního fotbalového stadionu, který byl podán na Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Město nyní ve spolupráci s administrátorem tendru a v souladu se…
Čtěte více

Fotbalový stadion do dvou let? Město by v půlce října mohlo podepsat smlouvu se stavební firmou

Stavební firmy už podávat přihlášky do výběrového řízení na zhotovitele multifunkčního fotbalového stadionu v Hradci Králové. Podmínky tendru a zadávací dokumentaci, která už byla zveřejněna na profilu zadavatele, schválili zastupitelé 31. srpna a nyní již běží lhůta první fáze…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme