Hradecké aquacentrum chystá od dubna nové akce. Ušetří i rodiny s dětmi

Aquacentrum v Městských lázních Hradec Králové.
Aquacentrum v Městských lázních Hradec Králové. | autor: snhk.cz

Na duben připravuje Správa nemovitostí Hradec Králové, provozovatel plaveckého areálu na Eliščině nábřeží, celkem tři akce. Vedle věrnostní akce 10+1, která platí pro všechny návštěvníky aquacentra, je další akce určena pro rodiny s dětmi. Každý pátek budou mít při návštěvě aquacentra děti do 15 let padesátiprocentní slevu na vstupném. Další výhody na návštěvníky čekají v Městských lázních o Velikonocích.

Věrnostní akce 10+1 bude probíhat v aquacentru (o jeho historii se můžete více dozvědět zde) od 1. dubna do 30. června 2019 a zúčastnit se jí může každý návštěvník. Nezáleží na tom, zda přijde na jednorázové vstupné nebo má čipové hodinky. Stačí si vyzvednout věrnostní kartičku na recepci aquacentra a pak za každou návštěvu získávat razítka. Razítka mohou návštěvníci získat i za své děti při společné návštěvě. Vyplněnou věrnostní kartu bude možné vyměnit za některý z dárků na recepci aquacentra. Kartu bude možné vyměnit rovněž za celodenní vstup do aquacentra zdarma.

Děti zaplatí v pátek v aquacentru polovinu

Druhou novinkou je akce děti za polovinu. Každý pátek od 14 hodin (vyjma svátků a prázdnin) bude možné ke vstupence pro dospělého získat 50% slevu pro děti do 15 let. Tato sleva platí jak pro jednorázové vstupy, tak i pro stávající čipovkáře. Majitelé čipových hodinek se jen musí zastavit na recepci aquacentra, aby jim tato sleva byla na hodinky načtena.

O Velikonocích 20 minut navíc

O velikonočních prázdninách, od 18. do 22. dubna 2019, bude navíc zdarma prodloužena doba každého vstupu do aquacentra o 20 minut.

Od začátku dubna dojde i ke změně v provozu finské sauny v městských lázních a to tak, že celé pondělí bude vyhrazeno pouze ženám. Ostatní dny zůstávají beze změny.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

ZVEME: V Hradci se bude závodit na horských kolech, "sousedat i souběhat"

Víkend v Hradci Králové nabídne kulturní i sportovní události. Fanoušci fotbalu mohou fandit hradeckým Votrokům, cyklističtí nadšenci mohou závodit na horských kolech v Prima Cupu. Na Malém náměstí se bude konat takzvané Sousedání, v rámci kterého se poběží závod na 5 kilometrů.…
Čtěte více

ZVEME: Na farmářské trhy, noční Bílou věž nebo závody vozítek s pedály

Co se bude dít v Hradci Králové o víkendu? Malšovickou arénu zaplní vozítka s pedály, která odstartují jarním memoriálem novou sezónu. Můžete vyrazit na farmářské trhy nebo na noční prohlídku Bílé věže. V Aldisu se bude tančit, regionální kolo soutěže tam pořádá hradecká škola T…
Čtěte více

ZVEME: Velikonoční víkend v Hradci: malování kraslic i slevy v aquacentru

Jaké akce čekají na obyvatele Hradce Králové o prodlouženém velikonočním víkendu? Na zelený čtvrtek i velikonoční neděli zazní z Bílé věže na Velkém náměstí zvon Augustin. Tradiční velikonoční akci pořádá Šrámkův statek v Pileticích, na slevy láká hradecké aquacentrum, v…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme