Hradecké aquacentrum chystá od dubna nové akce. Ušetří i rodiny s dětmi

Aquacentrum v Městských lázních Hradec Králové.
Aquacentrum v Městských lázních Hradec Králové. | autor: snhk.cz

Na duben připravuje Správa nemovitostí Hradec Králové, provozovatel plaveckého areálu na Eliščině nábřeží, celkem tři akce. Vedle věrnostní akce 10+1, která platí pro všechny návštěvníky aquacentra, je další akce určena pro rodiny s dětmi. Každý pátek budou mít při návštěvě aquacentra děti do 15 let padesátiprocentní slevu na vstupném. Další výhody na návštěvníky čekají v Městských lázních o Velikonocích.

Věrnostní akce 10+1 bude probíhat v aquacentru (o jeho historii se můžete více dozvědět zde) od 1. dubna do 30. června 2019 a zúčastnit se jí může každý návštěvník. Nezáleží na tom, zda přijde na jednorázové vstupné nebo má čipové hodinky. Stačí si vyzvednout věrnostní kartičku na recepci aquacentra a pak za každou návštěvu získávat razítka. Razítka mohou návštěvníci získat i za své děti při společné návštěvě. Vyplněnou věrnostní kartu bude možné vyměnit za některý z dárků na recepci aquacentra. Kartu bude možné vyměnit rovněž za celodenní vstup do aquacentra zdarma.

Děti zaplatí v pátek v aquacentru polovinu

Druhou novinkou je akce děti za polovinu. Každý pátek od 14 hodin (vyjma svátků a prázdnin) bude možné ke vstupence pro dospělého získat 50% slevu pro děti do 15 let. Tato sleva platí jak pro jednorázové vstupy, tak i pro stávající čipovkáře. Majitelé čipových hodinek se jen musí zastavit na recepci aquacentra, aby jim tato sleva byla na hodinky načtena.

O Velikonocích 20 minut navíc

O velikonočních prázdninách, od 18. do 22. dubna 2019, bude navíc zdarma prodloužena doba každého vstupu do aquacentra o 20 minut.

Od začátku dubna dojde i ke změně v provozu finské sauny v městských lázních a to tak, že celé pondělí bude vyhrazeno pouze ženám. Ostatní dny zůstávají beze změny.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Zveme: Kvůli pandemii naposledy do kina, divadla či na fotbal, další akce se ruší

Jaké akce se budou o víkendu v Hradci Králové konat a které jsou kvůli epidemii nového typu koronaviru zrušené? Navštívit můžete například festival Jazz Goes to Town nebo podzimní výstavu hub v muzeu. Vláda se rozhodla zpřísnit opatření, takže už ode dneška se zavřou bazény,…
Čtěte více

Zveme: Na drakiádu, charitativní blešáky či exkurzi na Stříbrňák

Co podniknout během prvního říjnového víkendu v Hradci Králové? Děti můžete vzít na drakiádu nebo jim nakoupit zimní oblečení či hračky, a podpořit tak dobrou věc - koná se Bazárek (nejen) pro Kulíšky a blešák v Centralu. Dále můžete navštívit MINT market, farmářské trhy nebo se…
Čtěte více

Zveme: Děti mohou o víkendu vybírat hned z několika divadelních představení

Poslední zářijový víkend slibuje ochlazení, ale opět množství zajímavých akcí. Fotbaloví fanoušci vyrazí fandit Votrokům, kteří budou čelit Slavoji Vyšehrad. Divadlo Drak zve na premiéru Do hajan! i na venkovní akci Za příběhem Draku. Děti se mohou těšit také na pohádky v…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme