Cyklostezka Hradec - Vamberk získala další úsek

Od středy 8. listopadu začne mezi Petrovicemi nad Orlicí a Třebechovicemi pod Orebem sloužit cyklistům nová cyklostezka. Ta navazuje na dříve dokončený úsek z Týniště nad Orlicí do Petrovic. Nyní bude cesta z… více

Hradec zvítězil v Ostravě na penalty a veze domů dva body

V Ostravě padaly branky až ve druhé třetině. Nejprve využil při přesilové hře hrubky v rozehrávce domácích Pavel Suchý a poslal ve 27. minutě Energetiky do vedení. Ti se z náskoku neradovali ale ani minutu,… více

V Hradci bude více strážníků

Královéhradecká městská policie se v následujících měsících výrazněji rozroste. V roce 2007 by se měl počet strážníků zvýšit o pětinu. V současné době slouží u Městské policie v Hradci Králové 100 strážníků,… více

Hokejisté přehráli Jihlavu 7:3

První třetina zápasu mezi Hradcem Králové a Duklou Jihlava rozhodla o tom, kdo si na svůj účet připíše plný bodový zisk. Energetici vstoupili do zápasu famózně, už v první minutě vedli po brance Fořta 1:0, o… více

Hradec veze z Třebíče dva body

V Třebíči měli hosté do utkání výborný vstup, ve 3. minutě ujel ve vlastním oslabení Martin Koudelka a tvrdou střelou překonal Valenta v domácí brance. Když se ve 36. minutě prosadil krásnou střelou pod horní… více

Finská papírna se v Opatovicích stavět nebude

Obří papírna, která měla vyrůst u Opatovic nad Labem, se na východě Čech stavět nebude. Jak píše dnešní MF Dnes, finská společnost Myllykoski se rozhodla projekt přesunout do Německa. Papírna přitom slibovala… více

Hradečtí hokejisté zdolali Mladou Boleslav

Pondělní utkání Hradce Králové s Mladou Boleslaví mělo dva hrdiny. Tím první byl domácí brankář Alexandr Hylák, který svým fantastickým výkonem dokázal udržet Energetikům nejprve pouze jednobrankové manko v… více

Výstražné praporce pomohou labutím

Již za pár dní by se na Tyršově mostě v Hradci Králové měly objevit tzv. výstražné praporce. Ty mají pomoci labutím. V zimních období často dochází k vyplašení labutího hejna lidmi. Ptáci se leknou, vyletí a… více

Hradečtí fotbalisté doma konečně vyhráli

Královéhradečtí fotbalisté se po více než dvou měsících mohou radovat z domácí výhry a vstřelené branky na domácím trávníku ve druhé lize. Začátek utkání proti B-týmu Olomouce přitom nenasvědčoval tomu, že by… více

Chomutov sesadil Hradec z prvního místa

Přímý souboj o první místo nabídlo 15. kolo první hokejové ligy. Do Chomutova přijel Hradec Králové, který nesměl v zápase prohrát, aby se udržel na samé špici tabulky. Hosty ale na severu Čech v sobotu… více