Zveme: Za vysvědčení na Bílou věž a do aquacentra zdarma. Plesová sezona pokračuje

Tento víkend se můžete v Hradci Králové těšit na Divadelní ples a ples Lesů ČR.
Tento víkend se můžete v Hradci Králové těšit na Divadelní ples a ples Lesů ČR. | autor: aldis.cz

Nadcházející víkend školákům prodlouží páteční pololetní prázdniny. S vysvědčením se mohou vydat zdarma například na Bílou věž nebo do aquacentra v Městských lázních Hradec Králové. O víkendu se bude opět bruslit na hradeckém zimním stadionu, v neděli tam hokejisté odehrají zápas se Zlínem. Plesová sezona je v plném proudu, tentokrát vás zveme na Divadelní ples do Petrof Gallery nebo do Aldisu na Lesnický ples.

Za dobré vysvědčení do akvacentra zdarma

S pololetním vysvědčením, kde nebude horší známka než trojka, mohou školáci do deseti let zdarma do aquacentra v Městských lázních Hradec Králové. Tato každoroční akce začíná ve čtvrtek 31. ledna a platí až do neděle 3. února 2019, nutný je pouze placený doprovod dospělé osoby. "Děti mohou prozkoumat nejen dětský koutek se skákacím hradem, skluzavkou a různými hrami. Najdou u nás i mnoho dalších atrakcí, vířivé a masážní bazénky, podvodní sopky, trysky, vodní clonu nebo protiproud. Ve velkém bazénu je pak každých 30 minut spouštěno vlnobití. Ti starší mohou vyzkoušet i 82 metrů dlouhý tobogán se světelnými efekty,“ řekla ředitelka SNHK Jaroslava Bernhardová.

S vysvědčením na Bílou věž

Od čtvrtka až do neděle mají žáci do 15 let další možnost další odměny za pololetní vysvědčení. Pokud dorazí v doprovodu platící dospělé osoby a ukáží vysvědčení na pokladně k Bílé věži, mohou na ochoz zadarmo: "Vysvědčení je třeba brát s nadhledem a ten je z Bílé věže nejlepší. Těšíme se na návštěvu." 

Veřejné bruslení na zimním stadionu

Bruslení pro veřejnost v Hradci Králové provozuje v malé hale zimního stadionu královéhradecký hokejový klub. Bruslit se bude tento víkend v sobotu od 16 do 17:30 a v neděli od 15 do 16:30 hodin. Cena vstupného je pro dospělé a mládež nad deset let 30 korun, děti zaplatí 20 korun a doprovod desetikorunu. Šatna stojí pět korun.

4. divadelní ples

Divadelní ples se tentokrát uskuteční v prostorách PETROF Gallery. V programu nebudou chybět kapely Mastix, Lucky Band a Pomlky, chystá se předtančení, vystoupení flamenkové školy La Pasión, popůlnoční diskotéka a další překvapení. Začátek plesu hradeckého Klicperova divadla je v sobotu ve 20 hodin, před samotným začátkem bude v 19:30 pro zájemce připravena prohlídka showroomu Petrof.

23. reprezentační lesnický ples 

V sobotu od 20 hodin začíná v Kongresovém centru Aldis 23. ročník plesu Lesů České republiky. Ve velkém sále zahraje Pražský taneční orchestr Jindřicha Váchy, o předtančení se postará Astra Praha, vystoupí Katarína Knechtová s kapelou, MIG 21, Queen tribute Plzeň. V malém sále se můžete těšit na The Stream, Tak Dance Krok, Elán Revival, DJ STYX – Ondra Kozák. Slosování vstupenek o ceny, zvěřinové speciality, fotokoutek. Ceny vstupenek stojí od 400 do 500 korun.

Noční prohlídka na Bílé věži

Zpříjemněte si první soboty v měsíci pohledem na do noci se probouzející Hradec. Díky jedinečné poloze v srdci města přehlédnete v nočním osvětlení nejenom stavby, jejichž zásluhou se Hradci Králové říká Salon republiky. Z bezpečnostních důvodů je počet návštěvníků v jeden okamžik omezen na 30. Začátek je ve 20 hodin, poslední prohlídka je možná 60 minut před koncem otevírací doby. Není potřeba rezervace, vstupné stojí 70 korun.

Hokejisté vyzve Berany ze Zlína

Utkání mezi Mountfield HK a PSG Berani Zlín proběhne v neděli 3. února 2019 od 17:30 hodin na zimním stadionu v Hradci Králové.

Zobrazit všechny akce na tento víkend

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Zveme: Vyzkoušejte si řemesla, nahlédněte pod pokličku vědcům, pohrajte si s vláčky

Jako každý pátek jsme pro vás vybrali nejzajímavější víkendové akce v Hradci Králové. Tento víkend můžete vyrazit na Noc vědců, do které se zapojí hradecká univerzita, knihovna i hvězdárna. Koná se tradiční Nábřeží řemeslníků, soutěžit budou v Hradci mažoretky, na Bílou věž…
Čtěte více

Návštěvnost hradeckých památek se letos nakonec vyhoupla do příjemných čísel

Letošní léto nebylo příliš laskavé k provozovatelům koupališť. Hradecká Flošna například zažila tu nejhorší sezónu za svoji existenci. Jednak za to moho počasí a pak také protikoronavirová opatření, která obzvlášť v červnu kapacitu limitovala. Oproti tomu turistická sezóna se v…
Čtěte více

Zveme: Na fotbal, hokej, muzejní noc, dožínky i cizokrajné festivaly

Z víkendových akcí si v Hradci Králové tentokrát vybere opravdu každý. Sportovní nadšenci mohou fandit hradeckým hokejistům a fotbalistům. Vyrazit můžete na do muzeí, které se otevřou i v noci, nebo na krajské dožínky do Šimkových sadů. Hned dva festivaly přiblíží cizí kultury -…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme