Aquacentrum je znovu v provozu, láká na další relaxační večer

Relaxační večer v aquacentru v Hradci Králové.
Relaxační večer v aquacentru v Hradci Králové. | autor: snhk.cz

Po vánoční přestávce se do aquacentra v městských lázních v Hradci Králové opět naplno rozjely oblíbené akce. V pondělí začal aquaaerobic, dnes startuje pravidelné cvičení pro seniory a na druhý lednový víkend se chystá relaxační večer za svitu svíček a přítomnosti thajských masérek.

V sobotu 12. ledna 2019 se ve 20:30 hodin královéhradeckým akvaparkem rozezní pohodová a relaxační hudba.

„Návštěvníci si užijí neopakovatelnou atmosféru, kdy je aquacentrum ozvučeno relaxační hudbou, osvětleno světlem svíček a barevně nasvícených rostlin. Bar nabídne šampaňské za zvýhodněnou cenu, bistro španělskou paellu se sangrií. K dispozici bude masážní koutek, kde budou masérky z thajského salónu Thai Touch po celý večer dopřávat zájemcům krátké ochutnávky thajských masáží," láká Jaroslava Bernhardová, ředitelka Správy nemovitostí, která aquacentrum a městské lázně provozuje. 

Zdarma sauna v akvacentru

Samozřejmostí je podle ní i vstup zdarma do části aquacentra s názvem Sauna & SPA, kde je vedle samotné finské sauny i ledová studna, vodopád na skle a pokud se vyplní předpovědi meteorologů, tak i zasněžené atrium. 

Užít si celý večer mohou majitelé čipových hodinek za cenu 90 korun nebo za 110 korun při jednorázovém vstupu. Tato cena je jednotná za celý večer bez jakýchkoliv doplatků za čas (městské lázně od ledna 2019 zdražily vstupné, více čtěte zde). Relaxační večer začíná ve 20:30 a končí ve 23 hodin, vstup je možný osobám starším 15 let.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Po půl roce se ve čtvrtek otevře hradecké aquacentrum a hned potěší děti

První prázdninový den ve čtvrtek 1. července se po půlroční covidové pauze otevírá veřejnosti aquacentrum v Městských lázních. Fungovat bude v nezměněné otevírací době, ve všední dny v čase 10 – 21 hodin a o víkendech a svátcích v 10 – 20 hodin. Ceny vstupného zůstávají ve…
Čtěte více

Flošna zatím zůstává zavřená, od středy si zaplavete v lázních

Otevření koupaliště Flošna se kvůli počasí odkládá, od pondělí bude v provozu Wellness studio Flošna, Sauna & SPA zóny v Městských lázních, ve středu se otevře 50 metrový krytý plavecký bazén. Ve všech areálech bude ale omezen počet návštěvníků. Letní koupaliště Flošna…
Čtěte více

Městské lázně se opět uzavírají, co zůstane v provozu?

Ode dneška se opět uzavírají všechny provozy v budově Městských lázní, a to až do odvolání. Ani sauna & SPA zóna nebude v provozu. Návštěvníkům bude k dispozici pouze recepce od 10 hodin, kde si bude možné zakoupit dárkové poukazy, čipové hodinky anebo si je majitelé můžou…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme