Aquacentrum je znovu v provozu, láká na další relaxační večer

Relaxační večer v aquacentru v Hradci Králové.
Relaxační večer v aquacentru v Hradci Králové. | autor: snhk.cz

Po vánoční přestávce se do aquacentra v městských lázních v Hradci Králové opět naplno rozjely oblíbené akce. V pondělí začal aquaaerobic, dnes startuje pravidelné cvičení pro seniory a na druhý lednový víkend se chystá relaxační večer za svitu svíček a přítomnosti thajských masérek.

V sobotu 12. ledna 2019 se ve 20:30 hodin královéhradeckým akvaparkem rozezní pohodová a relaxační hudba.

„Návštěvníci si užijí neopakovatelnou atmosféru, kdy je aquacentrum ozvučeno relaxační hudbou, osvětleno světlem svíček a barevně nasvícených rostlin. Bar nabídne šampaňské za zvýhodněnou cenu, bistro španělskou paellu se sangrií. K dispozici bude masážní koutek, kde budou masérky z thajského salónu Thai Touch po celý večer dopřávat zájemcům krátké ochutnávky thajských masáží," láká Jaroslava Bernhardová, ředitelka Správy nemovitostí, která aquacentrum a městské lázně provozuje. 

Zdarma sauna v akvacentru

Samozřejmostí je podle ní i vstup zdarma do části aquacentra s názvem Sauna & SPA, kde je vedle samotné finské sauny i ledová studna, vodopád na skle a pokud se vyplní předpovědi meteorologů, tak i zasněžené atrium. 

Užít si celý večer mohou majitelé čipových hodinek za cenu 90 korun nebo za 110 korun při jednorázovém vstupu. Tato cena je jednotná za celý večer bez jakýchkoliv doplatků za čas (městské lázně od ledna 2019 zdražily vstupné, více čtěte zde). Relaxační večer začíná ve 20:30 a končí ve 23 hodin, vstup je možný osobám starším 15 let.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Aquacentrum bude od středy v provozu, Flošna pojede bez omezení

Od začátku prázdnin se rozjede provoz aquacentra v Městských lázních, které je od poloviny března uzavřeno. V aquacentru budou v provozu všechny atrakce i služby. SAUNA & SPA zóna bude otevřena denně od 11 hodin a bude bez obsluhy. Pro rodiče s dětmi do 15 let budou opět…
Čtěte více

Během prázdnin si děti v aquacentru užijí 20 minut navíc i aquazorbing

Krytý plavecký areál v Hradci Králové na Eliščině nábřeží připravil speciální akci pro děti na jarní prázdniny v týdnu od 2. do 8. března. Ke vstupu dostane každý návštěvník Městských lázní v Hradci Králové 20 minut zdarma. Navíc je v bazénu připravena…
Čtěte více

Zveme: Co podniknout o pololetních prázdninách? Přinášíme 6 zajímavých tipů

Víkend bude prodloužený o dnešní pololetní prázdniny a školáci se v Hradci Králové dnes opravdu nudit nemusí. Mohou vybírat hned z několika zajímavých aktivit. Pokud přinesou ukázat vysvědčení na pokladnu aquacentra a nebudou na něm žádné čtyřky nebo pětky, budou mít vstup…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme