Zveme: Na městský ples, svatební veletrh, hokej či Zelobraní

Dvoudenní svatební veletrh v Hradci Králové.
Dvoudenní svatební veletrh v Hradci Králové. | autor: svatebniveletrh.com

Ještě nevíte, co podniknout o víkendu? Inspirovat se můžete naší pravidelnou páteční pozvánkou, do které jsme opět vybrali nejzajímavější víkendové akce v Hradci Králové. Plesová sezona je v plném proudu a v sobotu si dokonce můžete vybrat, zda vyrazíte na Královéhradecký městský ples do Aldisu nebo na G ples na Střelnici. Můžete jít také bruslit nebo fandit hokejistům na zimní stadion, koná se svatební veletrh a milovníci kysaného zelí si jistě užijí Zelobraní.

Svatební veletrh v Novém Adalbertinu

Dnes a zítra se koná již 10. ročník Svatebního veletrhu v Hradci Králové. V pátek od 14 do 19 hodin v sobotu od 10 do 17 hodin v reprezentačních prostorách hotelu Nové Adalbertinum na Velkém náměstí. Těšit se můžete na bohatý doprovodný program, kromě svatebních šatů, líčení a účesů uvidíte vazby svatebních kytic a inspirovat se můžete slavnostní tabulí. Během módních přehlídek svatebních šatů pro nadcházející sezónu uvidíte MISS SURVIVAL 2017, TOP 15 MISS GLOBAL BEAUTY QUEEN 2017 Markétu Matoušovou. 

7. ročník Zelobraní

V pátek od 19 hodin hostí hradecký klub Na Výstavišti již 7. ročník Zelobraní a každý se může přihlásit do soutěže o nejlepší kysané zelí. O kvalitě rozhodne nezávislá porota milovníků zelí. "Napětí, rivalita, zklamání a radost vítězů, to vše je zelobraní Na Výstavišti. Přijďte zúročit měsíce péče o bublající zázrak, nebo jen fandit svým favoritům." 

XIX. Královéhradecký městský ples

V bohatém programu prestižní akce zahraje k tanci a poslechu Filharmonie Hradec Králové, Bigband Jiřího Pavlíka s Tomášem Savkou, Petr Kolář, Olga Lounová, Abba Stars, Hradecká cimbálová muzika, Art Jazz Band, diskotéka Zdeňka Vranovského, Fidgety Feet, Dance Team a další hosté. Městský ples se koná v sobotu od 20 hodin v Kongresovém centru Aldis
v Hradci Králové.

G ples na Střelnici

V sobotu od 20 hodin startuje také ples v Kulturním domě Střelnice. G ples zásobuje B&C catering a slibuje netradiční pojetí plesu doplněné o gastronomický zážitek. Zahraje kapela SKELET, SAXOFRANCIS, uvidíte barmanskou show, taneční vystoupení, dostanete Welcome drink. Moderátorka Lucie Eisenreichová provede večerem.

Veřejné bruslení Hradec Králové

Veřejné bruslení v malé hale hradeckého zimního stadionu můžete navštívit tuto sobotu od 16 do 17:30 hodin a v neděli od 15 do 16:30 hodin. Cena vstupného pro dospělé a mládež nad deset let je 30 korun, děti zaplatí dvacetikorunu a jejich doprovod desetikorunu. Šatna stojí 5 korun. Bruslení pro veřejnost v Hradci Králové provozuje královéhradecký hokejový klub. 

Hokejisté se utkají s Vítkovicemi

Ve 37. kole Tipsport extraligy 2018/2019 se utká Mountfield HK a HC Vítkovice Ridera. Zápas se uskuteční v neděli 20. ledna v 17 hodin na zimním stadionu v Hradci Králové.

Zobrazit všechny akce na tento víkend

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Do zimního stadionu chce Hradec investovat 50 milionů

Město Hradec Králové plánuje rozsáhlé úpravy zimního stadionu za desítky milionů korun, z čehož by nemělo těžit jen extraligové "áčko" hradeckého Mountfieldu, ale také žáci a dorostenci. Vznikne nové zázemí pro hráče, posilovna a rozcvičovna, ale i kanceláře a…
Čtěte více

Zveme: Kvůli pandemii naposledy do kina, divadla či na fotbal, další akce se ruší

Jaké akce se budou o víkendu v Hradci Králové konat a které jsou kvůli epidemii nového typu koronaviru zrušené? Navštívit můžete například festival Jazz Goes to Town nebo podzimní výstavu hub v muzeu. Vláda se rozhodla zpřísnit opatření, takže už ode dneška se zavřou bazény,…
Čtěte více

Zveme: Na drakiádu, charitativní blešáky či exkurzi na Stříbrňák

Co podniknout během prvního říjnového víkendu v Hradci Králové? Děti můžete vzít na drakiádu nebo jim nakoupit zimní oblečení či hračky, a podpořit tak dobrou věc - koná se Bazárek (nejen) pro Kulíšky a blešák v Centralu. Dále můžete navštívit MINT market, farmářské trhy nebo se…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme