ZVEME: Oslavte Valentýna během, vezměte děti bruslit nebo na maškarní

O víkendu se zimní stadion v Hradci Králové opět otevře i veřejnosti.
O víkendu se zimní stadion v Hradci Králové opět otevře i veřejnosti. | autor: morguefile.com

Dětem na Hradecku začínají jarní prázdniny a s nimi také akce v Městských lázních, ale i nadcházející víkend nabídne v Hradci Králové mnoho rozmanitých akcí. Bude se tančit, slavit, improvizovat. Můžete oslavit Valentýna běžeckým závodem, můžete si jít zabruslit nebo vzít děti na maškarní do Hučáku.

TANEČNÍ VEČER V PETROF GALLERY

Taneční večer z období 20. let 20. století pořádá v pátek od 19:00 hodin v hradecké Petrof Gallery Skok do života. " Vintage oděv vítán, není však podmínkou!" Večerem provede DJ Judy. Připravena bude tombola, taneční vystoupení, módní přehlídka Daniela Models a vystoupí žáci ZUŠ Střezina. Parkování zdarma v areálu nebo na vyhrazeném parkovišti. Vstupné je 250 Kč.

VALENTÝNSKÁ IMPROSHOW

Bizoni - improvizační divadlo pořádají v pátek od 19 do 21:00 v Bully Restaurant v Hradci Králové Valentýnskou improshow: "Dáváme Ti příležitost zazářit! Vezmi někoho s sebou a ukaž, že na něj myslíš ještě před tím, než to vypukne. Budeš originální s peckovým dárkem. Svátek sv. Valentýna Ti nic neříká? Nevadí. Je to příležitost i pro Tebe se přijít pobavit s námi na jeho účet. Stačí nám dát téma a uvidíš, co se stane." Vstupné je 100 Kč.

NÃROZENINY 9

NãPLAVKA café & music bar zve na páteční večer na své další narozeniny. Únor bude patřit oslavě narozenin NãPLAVKY, tentokrát s pořadovým číslem 9. Roztancuje Vás legendární trouble dvojka DJ Akvamen a DJ Poeta z Rádia Spin, čeká Vás videoprojekce, narozeninový raut, fotokoutek a welcome drink. Na téhle VIP party nemůžete chybět! Začátek je ve 20 hodin, vstupné je 200 Kč.

BRUSLENÍ NA ZIMNÍM STADIONU

Veřejné bruslení v malé hale na zimním stadionu v Hradci Králové probíhá v době zimní sezóny vždy o víkendech. Cena vstupného je pro dospělé a mládež nad 10 let 50 Kč, pro děti do 10 let 30 Kč a jejich doprovod zaplatí 10 Kč. Tuto sobotu se bude bruslit od 16 do 17:30 a v neděli od 15 do 16:30 hodin.

MAŠKARNÍ NA HUČÁKU

V sobotu od 9 do 16:00 pořádá IC Obnovitelné zdroje Hučák maškarní bál. "Přijďte si s rodinou užít maškarní na Hučák! Děti se mohou těšit na výrobu škrabošek i na prohlídky v maskách. Kdo přijde na exkurzi převlečený za některý ze zdrojů energie, dostane malou odměnu." Od 10:00, 12:00 a 14:00 dětské prohlídky v maskách. Děti čeká virtuální realita, tvořivé dílničky, malování na obličej a soutěž o nejlepší kostým.

JARNÍ PRÁZDNINY V MĚSTSKÝCH LÁZNÍCH

Městské lázně Hradec Králové připravily pro děti na týden jarních prázdnin speciální akci. Už ode dneška až do příští neděle mají všichni návštěvníci 20 minut navíc zdarma. Akce platí nejen pro zákazníky na jednorázové vstupné, ale i pro stálé návštěvníky s vlastními čipovými hodinkami, kteří dostanou tento bonus i když přijdou do aquacentra spojovací chodbou z plaveckého bazénu.

VALENTÝNSKÝ BĚH

V sobotu v 11:00 startuje v hradeckých městských lesích 3. ročník závodu nejen pro zamilované. Zimní běžecký závod v běhu na 11 a 5 kilometrů si můžete užít uprostřed městských lesů.

 

Zobrazit všechny akce na tento víkend

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

ZVEME: Na burgery, sportovní hry, folklorní festival a dětský den

Víkend bude v Hradci Králové a okolí opět bohatý na kulturní i sportovní akce. S dětmi můžete vyrazit na dětský den na Chlum nebo na mašinky do Domu dětí a mládeže. Na Bílou věž můžete i po tmě, koná se folklorní festival, Hradecké sportovní hry a ve Furutu můžete ochutnat…
Čtěte více

ZVEME: Bude se slavit den rodiny, koná se Nábleší i festival v letním kině

Jaké akce nabídne víkend v Hradci Králové? Konají se oblíbené farmářské trhy, tentokrát s kůzlátky. Do letního kina Širák můžete vyrazit na festival Na jednom břehu, který slaví 20 let své existence. Den rodiny se bude slavit v Žižkových sadech i na Hučáku.
Čtěte více

ZVEME: Dnes večer se zdarma otevřou všechna muzea a galerie

Královéhradecká muzejní noc dnes večer otevře brány všech hradeckých muzeí a galerií. Již po šestnácté se kulturní instituce v Hradci Králové a okolí připojují do celorepublikového cyklu muzejních nocí. Vypravit se do galerií a muzeí můžete mezi 18. hodinou a půlnocí.…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme