Štítky: | Fotbal | Pozvánka | Hokej | Koncert | dětská show | karneval | akce | víkendové akce |

ZVEME: Děti čeká o víkendu karneval, pohádková párty i show Lollipopz

Děti si o víkendu mohou vybírat, třeba párty s pohádkovými postavami.
Děti si o víkendu mohou vybírat, třeba párty s pohádkovými postavami.

Co nás čeká o víkendu v Hradci Králové? Na své si přijdou sportovní fanoušci, bude se hrát fotbal i hokej. Dospělí mohou vyrazit na ples či některý z koncertů a děti čeká karneval, představení mima, velká show Lollipopz nebo párty ve stylu Ledového království.

VYHOUKANÁ SOWA & RED NOSE

Hudební klub Lucie zve v pátek od 19 hodin na alternativní rockový dýchánek. Společně zahraje hradecká kapela Vyhoukaná SOWA a skupina Red Nose (Praha / Havlíčkův Brod).

PLES TANEČNÍHO DIVADLA HONZY POKUSILA

Na dnešním plese Tanečního divadla Honzy Pokusila v Hradci Králové zahraje cimbálová muzika Kvítek, kapela Bob Art, těšit se můžete na taneční představení a fireshow. Oblečení podle dress codu zvolte "smart casual". Ples začíná v Centru mladých v 19 hodin.

KONCERT NAHRANÍ 

Kavárna Filharmonie Hradec Králové dnes od 20 hodin hostí Jinotaj, což je akustická kapela s prvky folku, hrající výhradně autorskou tvorbu. Hlavní postavou je zpěvačka a kytaristka Kamila Škvrnová, která je také autorkou veškeré muziky i textů. V kapele Jinotaj se obklopila řadou zkušených muzikantů, které se podílejí nejen na výsledných aranžích, ale i celkové interpretaci jejích hudebních nápadů. Rezervace míst na e-mailu . Vstupné je 250 Kč. Vstup do kavárny je z boční strany budovy FHK. Otevřeno je 60 min před začátkem.

DĚTSKÝ KARNEVAL

TJ Slavoj Svobodné Dvory pořádá v místní sokolovně karneval pro děti. Rej v maskách začíná v sobotu úderem 15. hodiny.

KUFŘÍK

V sobotu bude od 10:00 do 10:45 ve Studiu A hradeckého Adalbertina veselé a hravé představení jednoho mima a  jeho kouzelného kufříku plného rekvizit. V interaktivním pořadu pro děti od tří let účinkuje Vlado Kulíšek z Theatre Fortissimo. V sále je volný zasedací pořádek. 

LOLLIPOPZ - VELKÁ SHOW

Ve velkém sále Adalbertina bude v sobotu od 15:00 velká show Lollipopz. "Naše barevná jízda plná písniček, tancování a bláznivosti pokračuje i v roce 2023! Po úspěšném turné Lízátková Párty si Anet, Amy, Neli a Annie pro své fanoušky připravily další velkou show nabitou oblíbenými písničkami! Těšit se ale můžete i na zcela nové songy, které budou součástí připravovaného alba, jehož vydání je naplánováno na léto roku 2023." Navíc můžete svým dětem dopřát vstup na uzavřené setkání s Lollipopz po koncertě + unikátní podepsaný Meet&Greet plakát A3 (dospělý doprovod bude na M&G vpuštěn se standardní vstupenkou). Délka programu je 70 minut. Vstupenky stojí 400 a 700 Kč.

PÁRTY VE STYLU LEDOVÉHO KRÁLOVSTVÍ

V neděli od 16:30 do 18:00 se koná další velká dětská událost. Kulturní dům Střelnice se promění v párty pro děti ve stylu Ledového království. Čeká vás nabitý program, tematické dekorace, soutěže, malování na obličej a hned několik pohádkových postaviček, které vaše děti milují, a se kterými se budou moci i vyfotit. Nejen, že si zazpívají s Elsou a Oláfkem, ale i si zatančí na dětském discu s Tlapkovou patrolou a hlavně Chasem, vyfotí se s Mickey Mousem & Minnie a těm nejhodnějším dá Mimoň i nějaké sladkosti. Děti do 2 let mají vstup zdarma, každý jiný návštěvník musí mít zakoupenou vstupenku za 200 Kč.

VOTROCI VERSUS JABLONEC

Utkání fotbalové ligy mezi FC Hradec Králové a FK Jablonec se odehraje v mladoboleslavské Lokotrans aréně v sobotu od 15 hodin. Hradecký fotbalový klub vyšle i tentokrát do Mladé Boleslavi tradiční fanouškovský autobus. Ten zaveze příznivce Votroků přímo k Lokotrans Aréně a po utkání s Jabloncem je přepraví zpět na soutok Labe s Orlicí. Cena služby zůstává stejná: 150 Kč.

HOKEJISTÉ SE UTKAJÍ S PARDUBICEMI

Mountfield HK poměří síly s HC Dynamo Pardubice. Utkání hokejové extraligy mužů začíná v neděli v 16:30 v ČPP Areně (na zimním stadionu v Hradci Králové).

 

Zobrazit všechny akce na tento víkend

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

ZVEME: V Hradci se bude závodit na horských kolech, "sousedat i souběhat"

Víkend v Hradci Králové nabídne kulturní i sportovní události. Fanoušci fotbalu mohou fandit hradeckým Votrokům, cyklističtí nadšenci mohou závodit na horských kolech v Prima Cupu. Na Malém náměstí se bude konat takzvané Sousedání, v rámci kterého se poběží závod na 5 kilometrů.…
Čtěte více

ZVEME: Na farmářské trhy, noční Bílou věž nebo závody vozítek s pedály

Co se bude dít v Hradci Králové o víkendu? Malšovickou arénu zaplní vozítka s pedály, která odstartují jarním memoriálem novou sezónu. Můžete vyrazit na farmářské trhy nebo na noční prohlídku Bílé věže. V Aldisu se bude tančit, regionální kolo soutěže tam pořádá hradecká škola T…
Čtěte více

ZVEME: Velikonoční víkend v Hradci: malování kraslic i slevy v aquacentru

Jaké akce čekají na obyvatele Hradce Králové o prodlouženém velikonočním víkendu? Na zelený čtvrtek i velikonoční neděli zazní z Bílé věže na Velkém náměstí zvon Augustin. Tradiční velikonoční akci pořádá Šrámkův statek v Pileticích, na slevy láká hradecké aquacentrum, v…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme