Třináct řidičů, kteří jezdili bez nehod, dostalo ocenění od dopravního podniku

Ocenění řidiči.
Ocenění řidiči. | autor: dpmhk

Ujet statisíce kilometrů bez nehody a to v rušném provozu Hradce Králové není hračka. Přesto se to 13 řidičům povedlo a dostali za to od dopravního podniku ocenění. Převzali si ho v úterý 16. června z rukou předsedy představenstva společnosti Zdeňka Abrahama při slavnostním vyhodnocení tradiční soutěže Jízda bez nehod. Dostali diplom a finanční odměnu za dosažené kilometry bez nehody z vlastního zavinění.

Ocenění řidiči

1. RŮŽIČKA Petr         750 000 km     15 let
2. HOLÝ Josef         500 000 km     10 let
3. VOLF Petr         500 000 km     10 let
4. RŮŽIČKA Milan         500 000 km     10 let
5. SEIDLOVÁ Romana    500 000 km     10 let
6. KEJŘOVÁ Eva         500 000 km     10 let
7. CABICAR Roman         250 000 km      5 let
8. DORČÁK Jiří         250 000 km      5 let
9. BURDA Milan         250 000 km      5 let
10. ĎURČO František   250 000 km      5 let
11. GABERA Miroslav   250 000 km      5 let
12. RIEGER Michal     250 000 km      5 let
13. VRKOSLAVOVÁ Lenka   250 000 km      5 let


Účast v soutěži Jízda bez nehod znamená nespočet dnů, služeb a složitých situací na silnicích. Dosažení takového úspěchu v dnešním provozu není jen otázkou štěstí, ale stojí za tím dobré práce, pořádný kus řidičského umění a předvídavosti.
"Všem našim řidičům, kteří mají na kontě tyto kilometry, patří trvale naše uznání a poděkování za přispění k dobrému jménu naší společnosti dlouhodobě zodpovědným a spolehlivým výkonem své náročné profese. Profese, kterou vykonávají s velkou profesionalitou v obtížných podmínkách současného stále náročnějšího městského provozu provázeného mnohdy bohužel i rostoucí agresivitou a bezohledností některých dalších účastníků silničního provozu, kteří navíc často nerespektují samotné dopravní předpisy – o to více si pak vážíme takto bezproblémově ujetých kilometrů," zní z dopravního podniku. 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Pět nových autobusů s klimatizací a kamerovým systémem brázdí ulice Hradce

Do vozového parku hradeckého dopravního podniku bylo letos během období červen – červenec zařazeno a již běžně jezdí na linkách MHD pět zbrusu nových moderních sólo nízkopodlažních autobusů značky IVECO Urbanway 12 m – Tector 7, s dieselovým motorem.  Jde o třídveřové vozy…
Čtěte více

Dopravní podnik vydal knihu o historii městské dopravy podruhé

Pro příznivce královéhradecké městské dopravy má hradecký dopravní podnik dobrou zprávu. K dispozici je druhé vydání velice úspěšné knihy Historie městské hromadné dopravy v Hradci Králové, tentokrát v letech 1928 – 2020. Právě v roce 1928 byly založeny tehdejší Autodráhy města…
Čtěte více

Řidičů má hradecký podnik dost, lidé se však jezdit autobusy stále ještě bojí

Zatímco před několika měsíci hradecký dopravní podnik zápasil s nedostatkem řidičů, nyní si může vybírat. Krize kvli koronovoriové nákaze připravila o práci hodně lidí v soukromém sektoru, takže se nyní o práci řidiče hlásí dost zájemců. Problém však je, že nemají koho vozit.…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme