Slunná loučka se dnes otevírá. Funguje už sedmým rokem

Už s emůžete chodit opalovat na slunnou loučku.
Už s emůžete chodit opalovat na slunnou loučku. | autor: SNHK

S příchodem krásného počasí se Správa nemovitostí Hradec Králové, provozovatel plaveckého areálu na Eliščině nábřeží, rozhodla od úterý 10. května 2022 otevřít Slunnou loučku, relaxační a odpočinkovou zónu v bezprostřední blízkosti padesátimetrového plaveckého bazénu. V provozu bude denně od 10 do 18 hodin a postupně, s přicházejícím létem, se bude její otevírací doba prodlužovat.

Tato relaxační zóna uprostřed města si za předchozích šest sezón našla spousty příznivců hlavně z řad maminek s malými dětmi, pro které je primárně určena. Děti se zde zabaví a jejich rodiče mohou být klidní, neboť každý ze spousty herních prvků je vybírán s důrazem na jejich bezpečnost.

Asi největší atrakcí Slunné loučky zůstává velké mlhoviště, kolem kterého je soustředěno několik herních domečků a hrad se skluzavkou. V areálu naleznete i spoustu další her jako ruské kuželky, petangue nebo ping-pongový stůl. Pro děti je připraveno velké pískoviště, ti starší zde zase najdou trampolínky na zábavu i trénink. Návštěvníci také jistě uvítají množství laviček a lehátek pro pohodlný odpočinek a velké dřevěné opalovací plato. Pokud máte ale sluníčka již moc, můžete využít stínu mohutných stromů nebo několika přenosných slunečníků. Samozřejmostí je pak i zázemí v podobě domečku, kde naleznete toalety, sprchy a koutek pro nejmenší s přebalovacím pultem, mikrovlnou troubou a ledničkou. Na terase je pak možnost občerstvení v bufetu. V otevírací době mohou návštěvníci vstupovat i do vnitřního areálu a využívat padesátimetrový plavecký bazén, dětský bazének, aquacentrum i Sauna & SPA zónu v městských lázních.

Výše vstupného se nemění

Dobrou zprávou pro návštěvníky je, že sem vstupné zůstává stejné, to základní na celý den pro dospělé vychází na 30 korun a pro děti a seniory 20 korun. Děti do 120 cm a kočárky mají vstup zdarma. Rovněž tak návštěvníci, kteří vstupují na Slunnou loučku z vnitřního areálu mají vstup a pobyt venku zdarma.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Plavecký bazén nabízí návštěvníkům nové plavecké stopky a opravenou chodbu do aquaparku

Začátkem prosince obdrželi návštěvníci krytého plaveckého areálu dárek v podobě vylepšení prostor. V hale padesátimetrového bazénu byly namontovány dvoje plavecké stopky, které nejvíce ocení plavci v rychlých plaveckých drahách a sportovní kluby. Během posledních listopadových…
Čtěte více

Návštěvnost hradeckých památek se letos nakonec vyhoupla do příjemných čísel

Letošní léto nebylo příliš laskavé k provozovatelům koupališť. Hradecká Flošna například zažila tu nejhorší sezónu za svoji existenci. Jednak za to moho počasí a pak také protikoronavirová opatření, která obzvlášť v červnu kapacitu limitovala. Oproti tomu turistická sezóna se v…
Čtěte více

Po půl roce se ve čtvrtek otevře hradecké aquacentrum a hned potěší děti

První prázdninový den ve čtvrtek 1. července se po půlroční covidové pauze otevírá veřejnosti aquacentrum v Městských lázních. Fungovat bude v nezměněné otevírací době, ve všední dny v čase 10 – 21 hodin a o víkendech a svátcích v 10 – 20 hodin. Ceny vstupného zůstávají ve…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme