Štítky: | Krimi | drogy |

Rozhádaný dealer a "hulič" požádali policii o řešení sporu

Dealer si přišel stěžovat. Ilustrační foto.
Dealer si přišel stěžovat. Ilustrační foto. | autor: pixabay.com

Netradiční případ řeší v těchto dnech královéhradečtí policisté. Na policejní služebnu se závěrem minulého týdne dostavila skupinka mladých lidí, kteří řešili zásadní problém. Při prodeji drogy mezi dvěma muži totiž došlo ke konfliktu, droga se vysypala na zem a dealerovi vznikla škoda. Informoval o tom Hradecký deník.

Celou situaci přiblížila policejní mluvčí Lenka Burýšková. „Čtyřiadvacetiletý muž uvedl, že poté, co se ráno probudil, dostal chuť si „zahulit". Před restaurací na Slezském Předměstí prý potkal neznámého „kluka s trávou". Protože se prý ale nepohodli, vyrazil mu marihuanu z ruky a dal se na útěk. To si však evidentně nenechal líbit jednadvacetiletý místní dealer, jehož zboží skončilo rozsypané na zemi a začala honička, do které se zapojila i jeho příbuzná s přítelem," uvedla mluvčí. Jak dodala, skupinka tak vzápětí zamířila do nedaleké policejní služebny a chtěla konflikt řešit.
"Poškozený" muž překvapeným policistům sdělil, že škodu, která mu na zmařeném prodeji marihuany vznikla, odhaduje na 200 korun. Současně dodal, že původně chtěl výše zmíněnému muži prodat pouze 0,5 gramu – tedy polovinu svého zboží. Žádné zranění mu prý sice nevzniklo, ale je „z celé situace strašně vytočený".
„Co dodat. Otázkou snad proto zůstává, jaké emoce v tomto muži vyvolá zjištění, že mu za nedovolenou výrobu a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy hrozí až pětiletý pobyt za mřížemi," cituje Hradecký deník na závěr Burýškovou.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Muž svěřil klíče od bytu řemeslníkům a nestačil se divit, jaké má nocležníky

Obyvatelé jednoho z hradeckých domů zavolali městskou policii na ženu, která je obtěžovala na chodbě, kde dokonce vykonala potřebu. Tvrdila, že si v domě pronajímá byt, ale neměla klíče ani žádné doklady. 
Čtěte více

Hradecká seniorka historce o nehodě syna neuvěřila, jiným podvodníci sebrali statisíce

Když třiadevadesátileté ženě z Hradce Králové zazvonila před Štědrým dnem telefonní pevná linka, vyprávěl jí neznámý muž smyšlenou historku o nehodě jejího syna a chtěl zaplatit 300 tisíc. Seniorka naštěstí neuvěřila. Tak obezřetný ale nebyl muž z Hradecka, který přišel o …
Čtěte více

Více kamer a asistentů prevence kriminality. Vedení Hradce chce ještě zvýšit bezpečnost ve městě

Vedení Hradce hodlá ve městě ještě více zvýšit bezpečnost. Jednak chce posílit prevenci kriminality pak také rozšířit kamerový systém. Pokračovat bude projekt Asistent prevence kriminality. Rada města na tyto projekty schválila žádost o dotaci ministerstva vnitra. Město se na…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme