Hradec oživí Barcamp, zdarma nabídne přednášky o podnikání a technologii

Hradec rozhýbe Barcamp.
Hradec rozhýbe Barcamp. | autor: facebook Barcamp

Druhý ročník hradeckého Barcampu nabídne opět přednášky ze světa médií, reklamy, designu i technologií. Tentokrát bude celou říjnovou akci hostit budova hradecké univerzity. Kromě přednášek mohou návštěvníci využít i doprovodného programu – od zábavných aktivit až po konzultace svých životopisů.

Mezi přednášejícími, kteří vystoupí 10. října před publikum, je například vývojář Michal Špaček, který bude hovořit o problematice hesel a jejich bezpečnosti. Milovníky cestování jistě potěší možnos naučit se vyhledávat nejlevnější letenky od jednoho z nejpovolanějších lidí v Česku – zakladatele portálu cestujlevne.com Davida Eiselta. „Dozvíte se, z čeho se skládá cena letenky a na čem je možné ušetřit, jaká pravidla mít na paměti při hledání levných letenek a spoustu dalších praktických informací, které se budou hodit každému, kdo rád cestuje a přitom po kapsách nenosí přebytečné tisíce,“ láká návštěvníky web Barcampu.

Organizátoři chtějí letošní akcí navázat na úspěch loňského prvního ročníku. „Barcamp, akce, jejíž obsah tvoří sami účastníci se po roce vrací do Hradce. Loňský, historicky první ročník s heslem Zapalme Hradec byl v očích organizátorů i zúčastněných velký úspěch, a tak se po roce vrací s ročníkem druhý, který má heslo Bude to mít šťávu,“ uveda mluvčí akce Linda Kajzarová.

O náplni přednášek Barcampu mohou rozhodnout sami návštěvníci – svým hlasováním v anketěna stránkách www.barcamphk.cz. Hlasování potrvá až do 2. října, samotná akce se uskuteční 10. října od 10 do 18 hodin.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Po dvou letech oprav se otevřela budova filozofické fakulty na náměstí Svobody

Významná vzdělávací a výzkumná instituce v Královéhradeckém kraji, Univerzita Hradec Králové (UHK), po dvouleté pauze zpřístupnila zrekonstruovanou budovu filozofické fakulty na náměstí Svobody v Hradci Králové. Opravy vyšly na více jak 200 milionů korun. Na území…
Čtěte více

Dvě stovky studentů hradecké univerzity pomáhají dětem s online výukou

Sami mají distanční výuku, která je pro ně jistým nepohodlím, ale i tak pomáhají. Řeč je o dvou stovkách budoucích učitelů z Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové, kteří momentálně pomáhají dětem na základních školách s online výukou, informuje Český rozhlas Hradec…
Čtěte více

Promoce se kvůli pandemii nekonají, na univerzitu nastoupí jen zlomek zahraničních studentů

Na Univerzitu Hradec Králové začnou přijíždět v druhé polovině září jako každý rok zahraniční studenti. Tento semestr jich ale kvůli pandemii koronaviru bude studovat v Hradci Králové zhruba jen desetina, převážně ze zemí Evropské unie. Univerzita zrušila i všechny ceremonie…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme