Hradec oživí Barcamp, zdarma nabídne přednášky o podnikání a technologii

Hradec rozhýbe Barcamp.
Hradec rozhýbe Barcamp. | autor: facebook Barcamp

Druhý ročník hradeckého Barcampu nabídne opět přednášky ze světa médií, reklamy, designu i technologií. Tentokrát bude celou říjnovou akci hostit budova hradecké univerzity. Kromě přednášek mohou návštěvníci využít i doprovodného programu – od zábavných aktivit až po konzultace svých životopisů.

Mezi přednášejícími, kteří vystoupí 10. října před publikum, je například vývojář Michal Špaček, který bude hovořit o problematice hesel a jejich bezpečnosti. Milovníky cestování jistě potěší možnos naučit se vyhledávat nejlevnější letenky od jednoho z nejpovolanějších lidí v Česku – zakladatele portálu cestujlevne.com Davida Eiselta. „Dozvíte se, z čeho se skládá cena letenky a na čem je možné ušetřit, jaká pravidla mít na paměti při hledání levných letenek a spoustu dalších praktických informací, které se budou hodit každému, kdo rád cestuje a přitom po kapsách nenosí přebytečné tisíce,“ láká návštěvníky web Barcampu.

Organizátoři chtějí letošní akcí navázat na úspěch loňského prvního ročníku. „Barcamp, akce, jejíž obsah tvoří sami účastníci se po roce vrací do Hradce. Loňský, historicky první ročník s heslem Zapalme Hradec byl v očích organizátorů i zúčastněných velký úspěch, a tak se po roce vrací s ročníkem druhý, který má heslo Bude to mít šťávu,“ uveda mluvčí akce Linda Kajzarová.

O náplni přednášek Barcampu mohou rozhodnout sami návštěvníci – svým hlasováním v anketěna stránkách www.barcamphk.cz. Hlasování potrvá až do 2. října, samotná akce se uskuteční 10. října od 10 do 18 hodin.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Zveme: Na drakiádu, za piráty, na Hradecký koštýř či sjezd Gočárových schodů

Víkend bude v Hradci Králové opět nabitý kulturními i sportovními akcemi, vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější. Historické centrum města otevře svou náruč Cyklofestivalu a vrcholu seriálu Nova Cup - závodu Mitas Gočárovy schody, kde poměří síly cyklisti, běžci i děti. Můžete…
Čtěte více

Nudíte se v důchodu? Můžete chodit do školy, v Hradci nabízejí kurzy univerzity třetího věku

Ani vyšší věk nemusí být překážkou k usednutí do školní lavice. Pro seniory, kteří se chtějí dozvídat nové věci a učit se, existují univerzity třetího věku. Farmaceutická fakulta Univerzity Karlovy v Hradci Králové otevře již 4. ročník této univerzity. Studium na Univerzitě…
Čtěte více

Univerzita Hradec Králové zabodovala v mezinárodním hodnocení vysokých škol

Hradecká univerzita je mezi českými vysokými školami nejlepší. Alespoň podle organizace Times Higher Education, která zveřejnila výsledky mezinárodního hodnocení vysokých škol European Teaching Ranking 2019. V konkurenci stovek evropských vzdělávacích institucí obsadila…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme