Vyznejte lásku nebo náklonnost vzkazem v hradeckém autobusu

Vzkaz můžete vepsat do šablony.
Vzkaz můžete vepsat do šablony. | autor: DPMHK

Akci, která je určena všem, co chtějí originálním způsobem poslat osobní vzkaz svým blízkým - partnerům, partnerkám, rodičům, sourozencům, dětem, babičkám, dědečkům, přátelům, kamarádů, pořádá hradecký dopravní podnik. Váš vzkaz bude v měsíci květnu jezdit v hradecké MHD pět dní. Můžete si vybrat z připravených šablon, které najdete na webových stránkách dopravního podniku. Vzkazy lze psát a posílat už od dnešního dne. Akce se jmenuje Pět pětek. Až budou vzkazy ve vozech umístěny, prostřednictvím Facebooku organizace se dozvíte, kterými linkami jezdáí.

Jak na to?

Napište osobní vzkaz:
Jeho součástí musí být: pro koho přání je, od koho je samotný text a můžete pro něj zvolit jednu z šablon – napište, prosím, kterou (děkuji, odpusť, pro dobrou náladu, miluji, chybíš mi). V elektronické podobě ji naleznete na www.dpmhk.cz.

Jak označíte adresáta a odesilatele, je pouze na vás - nemusíte uvádět celé jméno, stačí jméno křestní, přezdívka/nickname.

Maximální délka samotného vzkazu je 200 znaků včetně mezer.

Pošlete vzkaz elektronicky. Pošlete ho na e-mail: s heslem VZKAZ - můžete jej posílat od 6. 4. do 30. 4. 2021. V mailu uveďte, kterou šablonu chcete konkrétně použít.

Vzkaz můžete napsat také ručně do zvolené šablony. Papírové šablony (formuláře) jsou dostupné ve stojanech na:

  • terminálu hromadné dopravy - THD (bude označeno Májový vzkazník)
  • zákaznickém centru v sídle DP Pouchov, kde budou umístěny jak čisté šablony, tak sběrné boxy na již vyplněné šablony.

 

Proč se akce jmenuje Pět pětek?

5 VZKAZŮ, 5 VOZŮ MHD, 5 LINEK MHD, 5 DNÍ a 5 MĚSÍC.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Dopravní podnik přestrojí svých 250 zaměstnanců za téměř tři a půl milionu korun

Více než 250 zaměstnanců hradeckého dopravního podniku vymění staré uniformy za nové. Prioritou podniku je nejen moderní reprezentativní vzhled, ale i pohodlnost oblečení a uniformy jsou také velmi důležitou součástí identifikace zaměstnanců. Nové uniformy nahradí ty stávající,…
Čtěte více

Dopravní podnik popřeje všem ženám plakátky i hlášením ve vozech a v rozhlase

Dopravní podnik města Hradce Králové se rozhodl netradičním způsobem oslavit Mezinárodní den žen již v roce 2018 a letos v tom hodlá pokračovat. Symbolické blahopřání se objeví formou plakátu za čelním sklem či na letácích uvnitř všech  vozů MHD. K tomu ještě cestujícím…
Čtěte více

Řidiče zřejmě potrápí kolony v Pražské ulici. Může za to uzavírka ulice Za Škodovkou

V pondělí začala uzavírka ulice Za Škodovkou. Už včera kolem jedné hodiny odpolední byla v Pražské ulici, která se s ulicí Za Škodovkou kříží, směrem ven z města několik stovek metrů dlouhá kolona. Problémy s provozem jsou v těchto místech i za normálních okolností, jen se tak…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme