Štítky: | Klicperovo divadlo |

Pospěšte, první den předprodeje vyprodalo Klicperovo divadlo polovinu vstupenek

| autor: hradeckralove.cz

Klicperovo divadlo v pondělí zahájilo předprodej vstupenek na květen a červen a opět se opakovaly ranní fronty. Už od časného do rána čekaly desítky lidí přímo před divadelním předprodejem, další stovky diváků využily internetového prodeje. Během dopoledne se vyprodala polovina představení na poslední dva měsíce divadelní sezony. Na poslední červnový týden, tedy na festival Divadlo evropských regionů, se budou vstupenky prodávat až na začátku května. 

"Po prvních třech hodinách máme prodáno nebo zarezervováno před 50 procent všech vstupenek," uvedl PR manažer divadla Martin Sedláček. Tradičně největší zájem byl o Kouli s Pavlou Tomicovou nebo Čtyřlístek z dílny uměleckého šéfa Davida Drábka.

Pro dětské diváky divadlo připravilo od tohoto týdne novinku. "Nechali jsme vyrobit speciální podsedáky, které jsou k dispozici k bezplatnému zapůjčení u našich uvaděček. I ti nejmenší se tak nemusí bát, že by na odpoledním nebo večerním představení mezi dospěláky neviděli," dodává Sedláček.

I když se některá představení jeví na internetu jako vyprodaná, divadlo doporučuje navštívit osobně předprodej na Gočárově třídě. "Část kapacity sálu je vyloučena z internetových rezervací a je tak vyhrazena právě pro diváky, kteří si přijdou vstupenky zakoupit osobně. Nevyzvednuté rezervace navíc po několika dnech propadávají a vstupenky se vrací zpět do prodeje, doporučujeme proto průběžně sledovat internetové stránky," upřesňuje Martin Sedláček. 

Malé překvapení čeká i na diváky, kteří zavítají na některou z květnových nebo červnových repríz úspěšné inscenace Asanace Václava Havla. Ti, kteří si zakoupí osobně v předprodeji na Gočárově třídě minimálně dvě vstupenky, dostanou jako dárek knihu Korespondence 1978–2001, která je souborem vzájemné korespondence Václava Havla a předsedy Nadace Charty 77 Františka Janoucha.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Festival Divadlo evropských regionů a Open Air Program mění svůj název a logo

Pořadatelé mezinárodního festivalu Divadlo evropských regionů a jeho mladší části se rozhodli, že festivalu změní název i jeho logo a související grafika.  Zatímco loni, kdy se festival uskutečnil pouze v komorní podobě s podtitulem Letos jinak, letos by měl 26. ročník…
Čtěte více

Inscenace Klicperova divadla i Draku jsou k vidění online na portálu Dramax

Podobně jako si můžete předplatit třeba filmy a seriály díky službě Netflix, tak nyní můžete z domova sledovat také záznamy divadelních představení. Do nového videoportálu Dramax za zapojila i hradecká divadla - Drak a Klicperovo divadlo, které tak můžete podpořit v době…
Čtěte více

Zveme: Kvůli pandemii naposledy do kina, divadla či na fotbal, další akce se ruší

Jaké akce se budou o víkendu v Hradci Králové konat a které jsou kvůli epidemii nového typu koronaviru zrušené? Navštívit můžete například festival Jazz Goes to Town nebo podzimní výstavu hub v muzeu. Vláda se rozhodla zpřísnit opatření, takže už ode dneška se zavřou bazény,…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme