Kronika dne 5.1.2006

Události (2)

Oslabený Hradec vyhrál v Ústí 3:1

Začátek zápasu s prvním týmem tabulky vyšel hradeckým dobře, když se během první třetiny ujali vedení zásluhou šťastného gólu Romana Vondráčka. V závěru úvodní dvacetiminutovky spálil zkušený Jankových stoprocentní šanci k vyrovnání, a tak udeřilo opět na druhé straně. V polovině utkání zvýšil na 2:0 pro hosty Michal Šeda. Zpět do zápasu vrátil lídra těsně před navršením čtyřicáté minuty Roman Červenka, ale v hektické třetí třetině nakonec dokázali hosté výborný výkon potvrdit třetí brankou, opět z hole Vondráčka. Jiná branka už nepadla a tak si veze Hradec ze sever Čech výhru 3:1