Hradecké filmové léto promítá za lidových 40 korun celé prázdniny

Filmy za čtyřicet korun jsou na programu každý večer
Filmy za čtyřicet korun jsou na programu každý večer | autor: Bio Central

Dánská dívka, Domácí péče, Ztraceni v Mnichově, Marťan nebo Spotlight. To je jen malý výběr z nabídky snímků divácky oblíbeného Hradeckého filmového léta, které každý večer až do konce prázdninod pondělí do neděle můžete stihnout v kině Bio Central. To stejně jako loni promítá loňské filmové novinky za příjemných čtyřicet korun.  

Také během letošního léta si můžete užívat filmy v Bio Central za "čtyři pětky". Další ročník Hradeckého filmového léta přináší během července a srpna podívanou každý večer v týdnu. Diváci budou mít za toto symbolické vstupné možnost zhlédnout všechny zásadní filmové novinky uplynulé sezony, které jim během roku utekly, nebo kterým propadli a rádi by je viděli znovu.

A na jaké snímky se můžete těšit? Pořadatelé se snažili vybírat z těch divácky nejoblíbenějších a nejlepších z loňského roku. V programu tak nechybí například černá komedie Zbrusu Nový zákon, povedené sci-fi Marťan, poslední díl série Star Wars, držitel Oscara za nejlepší film, novinářské drama Spotlight, a další Oscary oceněné snímky – Revenant Zmrtvýchvstání, Kmotr, Most špionů či Velká nádhera. Český film poté zastoupí třeba hororový snímek Polednice, Českému lvi ověnčená Domácí péče či Ganster KA v hlavní roli s Hynkem Čermákem nebo film Kobry a užovky.

Kompletní program najdete na stránkách kina Bio Central. Kde také můžete zakoupit vstupenky v předprodeji. To je samozřejmě také na pokladně biografu. 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Hradecké Bio Central už ožívá, divadla se na provoz chystají

Kultura ve městě začíná pomalu ale jistě ožívat. Hradecké Bio Central už od pondělí promítá. Přístup do sálů je za daných vládních podmínek. Stejně tak se po více než půlroční pauze chystají rozjet provoz i Divadlo Drak či Klicperovo divadlo. Hradecké multikino Cinestar má zatím…
Čtěte více

Hradecká kina a knihovna se 11. května probudí, divadlo zatím zůstane zavřené

Od pondělí 11. května mohopu některé instituce obnovit provoz, který byl zastaven kvůli koronavirové nákaze. Sály kulturních zaříezní se mohou zaplnit stovkou lidí, samozřejmě za dodržování určitých podmínek rozestupů a použití ochranných pomůcek. V Hradci například činnost…
Čtěte více

Letní kino Širák zahájí sezonu s Frediem Mercurym

Tuto sezónu zahájí letní kino Širák v Hradci Králové hudebním filmem Bohemian Rapsody. Promítat se bude ve středu 5. června ve 21:30. Diváci v letním kině u řeky Orlice uvidí během tří měsíců na pět desítek filmů. Pravidelné promítání skončí na konci srpna. Návštěvnost kina…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme