ABD musí vyrobit led i ve velké hale

Očekávaný říjnový soud mezi městem Hradec Králové a firmou ABD opět "předběhlo" další předběžné opatření. Podle něj musí firma ABD vyrobit led na zimním stadionu i ve velké hale, nejen v malé. Příští plánovaný domácí zápas hradeckých hokejistů by se v sobotu 22. září tedy konečně mohl hrát ve velké hale hradeckého zimního stadionu.

„Podle předběžného soudního opatření musí firma ABD vyrobit led už i ve velké hale a dále musí strpět činnost hokejového klubu,“ informoval v úterý Martin Soukup, náměstek primátora a také předseda představenstva hradeckého hokejového klubu. „Zhruba do týdne by měl být led hotový,“ řekl ještě Soukup. Předseda představenstva hokejového klubu iformoval i tom, že za zápas na domácím ledě zaplatí nyní hokejový klub správcovské firmě ABD 15 tisíc korun. Za hodinu pronájmu ledové plochy ve velké hale 3 400 korun a v malé 3 000 korun, což jsou ceny porovnatelné na příklad s pardubickou ledovou plochou.

Další zápas hradeckých hokejistů je naplánován venku - ve středu 19. září od 17,30 hodin v Třebíči. Následující hokejové utkání už ale můžeme očekávat na hradeckém ledě ve velké hale, a to v sobotu 22. září od 17 hodin, kdy se Královští lvi postaví proti hráčům z Mostu. 

Zahájení soudního jednání mezi firmou ABD a městem Hradec Králové se uskuteční 3. října u Krajského soudu v Hradci Králové. O sporu, který vznikl po městem podané jednostranné výpovědi smlouvy, se podrobnější informace dočtete v článku Spor o "zimák" se přiostřuje, ale led stále nikde.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Před zimním stadionem bude hotovo do konce června. Město díky dotaci za opravy povrchů ušetří

Na podzim loňského roku zahájila v prostoru před hradeckým zimním stadionem stavební společnost rozsáhlé úpravy dopravního uzlu, dostavují a opravují se chybějící cyklostezky a chodníky. Městu se na tuto akci podařilo získat Rozhodnutí na dotaci z Integrovaného regionálního…
Čtěte více

Město chce zimní stadion vybavit elastickými mantinely nutnými pro extraligu

Během letních měsíců dostane hradecký zimní stadion nové elastické mantinely včetně ochranných plexiskel a příslušenství. Radní Hradce Králové schválili jejich dodavatele s cenou téměř pět milionů korun bez DPH. Smlouvu ale radnice bude moci podepsat až poté, co zastupitelé…
Čtěte více

Úpravy před zimním stadionem běží dle plánu, hotovo bude v červnu

Frekventované místo před zimním stadionem, kde je hlavní vstup do Jiráskových sadů a kříží se zde několik tras pro pěší i cyklisty, prochází výraznými úpravami. Na podzim zde stavební firma začala s dostavbou chybějících a opravami stávajících cyklostezek a chodníků. Investiční…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme