Hokejisté přehráli Jihlavu 7:3

První třetina zápasu mezi Hradcem Králové a Duklou Jihlava rozhodla o tom, kdo si na svůj účet připíše plný bodový zisk. Energetici vstoupili do zápasu famózně, už v první minutě vedli po brance Fořta 1:0, o… více

Hradec veze z Třebíče dva body

V Třebíči měli hosté do utkání výborný vstup, ve 3. minutě ujel ve vlastním oslabení Martin Koudelka a tvrdou střelou překonal Valenta v domácí brance. Když se ve 36. minutě prosadil krásnou střelou pod horní… více

Hradečtí hokejisté zdolali Mladou Boleslav

Pondělní utkání Hradce Králové s Mladou Boleslaví mělo dva hrdiny. Tím první byl domácí brankář Alexandr Hylák, který svým fantastickým výkonem dokázal udržet Energetikům nejprve pouze jednobrankové manko v… více

Hradečtí fotbalisté doma konečně vyhráli

Královéhradečtí fotbalisté se po více než dvou měsících mohou radovat z domácí výhry a vstřelené branky na domácím trávníku ve druhé lize. Začátek utkání proti B-týmu Olomouce přitom nenasvědčoval tomu, že by… více

Chomutov sesadil Hradec z prvního místa

Přímý souboj o první místo nabídlo 15. kolo první hokejové ligy. Do Chomutova přijel Hradec Králové, který nesměl v zápase prohrát, aby se udržel na samé špici tabulky. Hosty ale na severu Čech v sobotu… více

Kometa veze z Hradce tři body za vítězství 1:2

Ve středu přijela hradecký led třetí Kometa Brno s jasným cílem, kterým bylo odčinit porážku právě s hradeckými z prvního kola. Veliké drama sledovalo bezmála tři tisíce diváků. Energetici měli do zápasu… více

Veliké drama přineslo Energetikům tři body

Závěrečné kolo úvodní čtvrtiny soutěže nabídlo divákům v Hradci Králové parádní hokejovou podívanou. Na východě Čech se Prostějov prezentoval jedním z nejlepších výkonů, který byl zatím ve východočeské… více

Hradec podlehl Bohemians 0:2

Druholigoví fotbalisté Hradce Králové se trápí dál. V rámci 11. kola hostili celek FC Bohemins 1905 a jejich cílem bylo konečně skórovat a zvítězit. Ani jedno se však Votrokům nepovedlo. více

Oslabený Hradec dokázal zvítězit v Havířově

Hokejisté Hradce Králové odjeli k utkání 12. kola do Havířova bez druhé formace, zraněné tahouny mužstva Vondráčka a Koudelku doplnil ještě Domin. Hostům vyšel úvod zápasu, v 11. minutě šli do vedení zásluhou… více

Hradec deklasoval Beroun 9:0 a vévodí tabulce

V polovině zápasu bylo v Hradci Králové téměř jasno, kdo by mohl v 11. kole 1. hokejové ligy získat na východě Čech všechny body. Domácí v té době zvyšovali na 5:0 a utkání diktovali své tempo. V závěrečném… více