Hradec v Brně prohrál na samostatné nájezdy 2:3

Vyrovnané utkání viděla ve středu po střehu zaplněná hala Rondo, v hlavních rolích v něm účinkovali oba brankáři, jak domácí Pavel Maláč, tak hradecký Saša Hylák podali excelentní výkony. Hosté z Hradce… více

Lyžování na Novém Hradci možná není minulostí

Radnice v Hradci Králové stále věří v obnovení zchátralého lyžařského areálu Rozárka. Bývalá hradecká sjezdovka se rozkládá na svahu kopce svatého Jána v lokalitě Nový Hradec Králové. Jak píše Hradecký deník,… více

Hokejisté prohráli v Prostějově 6:3

V Prostějově hradeckým hokejistům vyšel velmi dobře začátek utkání, po brankách Šedy a Romana Vondráčka vedli na Moravě už 2:0. Jestřábi ale do konce první třetiny stihli snížit Hlouchem. Ten samý hráč se… více

Hradec proti Havířovu rozhodl až ve třetí třetině

Utkání, které doznalo rozuzlení až v závěrečné třetině, přineslo 24. kolo na východě Čech, kam dorazil Havířov. Hradečtí sice vedli ve 12. minutě už 2:0, ale v polovině zápasu hosté snížili Markem Sikorou na 2… více

Hradec veze z Berouna tři body za výhru 2:1

Hradec Králové přivezl do Berouna dvě posily. Premiéru v červenožlutém dresu si odbyl obránce Roman Prošek, do prvního mistrovského utkání letošní sezóny mohl naskočit také útočník Jiří Cetkovský. Domácí po… více

Hradec zdolal v dramatickém utkání H. Brod 5:3

Derby s Havlíčkovým Brodem přilákalo do tribun východočeského stadionu třetí nejvyšší návštěvu letošní sezóny, ta byla svědky výborné hokejové podívané plné nervydrásajících okamžiků. Hradec na začátku druhé… více

Hradec vydřel vítězství nad Kadaní, Severočechy porazil 4:1

Souboj výborného brankáře Štelmacha a hradeckých útočníků, tak by se dalo ve zkratce zhodnotit středeční utkání Hradce s Kadaní. Dlouho to vypadalo, že diváci v Hradci Králové neuvidí branku ani po dvou… více

Fotbalisté zakončili podzimní část remízou s Jihlavou

Důstojné rozloučení s podzimní části letošního ročníku druhé fotbalové ligy předvedli fotbalisté Hradce Králové v souboji s Jihlavou. Hosté z Vysočiny byli mírným favoritem uktání. Patří k horkým favoritům na… více

Hradec se vrací z Ústí s porážkou 0:1

Bez zraněného útočníka Patrika Fořta odcestovali hradečtí hokejisté k zápasu s Ústím nad Labem. Do branky sed poprvé v letošní sezóně postavil Tomáš Dušek, svou premiéru v zadních řadách Energetiků si odbyl… více

Hradec porazil Olomouc vysoko 8:2

Souboj prvního s posledním se nakonec odehrál pod jasnou režií vedoucího Hradce Králové, který už po první třetině, kterou vyhrál 3:0, držel pevně průběh utkání pod svou kontrolou a nakonec zvítězil 8:2.… více