Štítky: | MHD | Jízdní řády | prázdniny |

S letními prázdninami přicházejí také změny v MHD

| autor: hradeckralove.cz

Od pondělí 3. července do pátku 1. září včetně budou mít školáci a studenti letní prázdniny. V tomto období nepojedou školní a výpomocné spoje ani linka 24R. Vypsali jsme pro vás změny v hradecké městské dopravě, týkají se linek 11, 12, 17, 51 a 52. V zastávkových jízdních řádech bude během letních prázdnin platit druhý sloupec s názvem „Pracovní den omezení dopravy“.

Linka číslo 12, která odjíždí v 7:15 ze zastávky KINGSPAN, nebude od pondělí zajíždět na zastávku BŘEZHRAD WLC. Spoj s odjezdem v 17:10 ze zastávky BŘEZHRAD zase nebude zajíždět na zastávku BŘEZHRAD WLC.

Ze zastávky SVINARY MOST nepojedou spoje linky č. 11 v 7:58, 16:40 a 17:10. Tyto spoje budou začínat na zastávce SVINARY. Spoje linky č. 17 s odjezdem v 7:32, 16:14 a 16:44 z TERMINÁLU HD nebudou zajíždět na zastávky KŘIŽOVATKA BĚLEČ a SVINARY MOST. Tyto spoje budou ukončeny na zastávce SVINARY.

Od soboty pak bude na nočních linkách č. 51 a 52 platit nový jízdní řád. Na zastávkové označníky budou nové jízdní řády vyvěšeny dnes a jsou k dispozici i na www.dpmhk.cz.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vožit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Jedete na Hip Hop Kempu? Můžete speciální linkou

V době konání letošního ročníku Hip Hop Kampu bude v provozu mimořádná linka hradecké hromadné dopravy, která bude mimo soboty  jezdit od středy 16.8. do neděle 20.8. z Terminálu HD na letiště a zpět.
Čtěte více

Novinka v hradecké MHD: cestující zaveze do centra elektrobus zdarma

Od září se stane součástí královéhradecké městské hromadné dopravy takzvaná Zelená linka. Elektrobus, který poprvé v novodobé historii propojí samotný historický střed města s širším centrem, bude vozit cestující zdarma. Dopravní podnik a město tak chtějí lidem nabídnout…
Čtěte více

O prázdninách vystřídají žáky stavbaři a opraváři, město investuje do škol 26 milionů

Za více než 26 milionů korun opraví Hradec Králové budovy a zázemí svých základních a mateřských škol během letošních prázdnin. Kompletní rekonstrukcí projde například bazén v základní škole ve Štefcově ulici, opravovat střechu bude škola ve Svobodných Dvorech a školka v ulici…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme