Od soboty 8.4.2017 nový jízdní řád MHD trolejbusových linek 1, 2, 3, 6 a 7

Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | autor: hradeckralove.cz

Nový jízdní řád bude na trolejbusových linkách 1, 2, 3, 6 a 7 platit od soboty 8. dubna 2107. Na zastávkové označníky budou nové jízdní řády vyvěšeny o den dříve - v pátek 7. dubna večer. Pokud se na změny chcete podívat s předstihem, najdete je na interntových stránkách www.dpmhk.cz (ve vyhledávači po zadání data počínaje 8.4.2017).
Pozor na změny i během Velikonoc. Ve čtvrtek 13.4.2017 jsou na základních a středních školách celostátní školní prázdniny. Rozsah provozu MHD se však nemění, platí první sloupec v jízdních řádech, označený jako „Pracovní den“. Zastaven je pouze provoz školních linek (5Š, 10Š, 12Š, 16Š, 23Š a 25Š) a některých výpomocných spojů. V pátek 14.4. a v pondělí 17.4.2017 jsou státní svátky. Pro provoz MHD v těchto dnech platí čtvrtý sloupec v jízdních řádech, označený jako „Neděle, svátky“.

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vožit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)
Mohlo by se hodit
Doporučujeme