Městské lázně tento týden lákají na čtvrthodinu zdarma

| autor: snhk.cz

Kdo se o jarních prázdninách nevydal na hory, může s dětmi relaxovat třeba v hradeckém akvaparku. Městské lázně totiž nabízejí zajímavou akci. Až do neděle dostane každý návštěvník ke vstupu 15 minut navíc. Ve Wellness studiu Flošna zase přibyla nová infrasauna pro čtyři osoby.

Akce 15 minut navíc zdarma platí pro úplně všechny návštěvníky, děti, jejich rodiče i prarodiče, pro jednorázový vstup i stálé návštěvníky s čipovými hodinkami. Akvapark s umělým vlnobitím, vířivými a perličkovými bazény, soláriem, dlouhým tobogánem se světelnými efekty či saunou a parní kabinou nabízí i akční občerstvení.

"Součástí akce je i překvapení na baru u vody. Po celý únor si tam můžete mimo jiné dopřát oblíbenou pizzu a Coca Colu za zvýhodněnou cenu 89 korun," láká Jaroslava Bernhardová, ředitelka Správy nemovitostí, která provozuje hradecké Aquacentrum v Městských lázních.

Flošna má novou infrasaunu

Wellness studio Flošna se s letošním rokem dočkalo několika novinek. Přibyly kameny z himálajských solí do solné parní kabiny, kde pára prostupuje těmito kameny a jejich rozpouštěním se zintenzivňuje solný efekt. Pobyt v solné páře podle provozovatelů prospívá k regeneraci pokožky, při ekzémech, k uvolnění dýchacích cest, ke zvýšení přirozené obranyschopnosti a také potlačuje akné. 

Na konci ledna pak instalovali novou infrasaunu pro čtyři osoby. Ta prohřívá tělo pomocí tepla z infrazářičů, které proniká i do hloubky tkání a prohřeje organismus rychleji než klasická sauna.

"Výhodou infrasauny je nižší okolní teplota vzduchu a je tak vhodná i pro osoby, které se léčí s krevním tlakem, astmatiky nebo osoby těžce snášející vysokou teplotu jaká je v klasické sauně," upozorňuje vedoucí Koupaliště Flošna Jan Konvalinka.

V roce 2010, kdy se Wellness studio Flošna otevřelo, nabízelo pouze dvě sauny, dvě parní kabiny, vířivku a bazén. O čtyři roky později vznikla třetí sauna s ochlazovacím bazénkem. Saunování tak je možné ve třech různých saunách s rozdílnými teplotami. Finská sauna nabízí teplotu nad 100°C, bylinková sauna je vyhřívána na 85°C a sauna s nejnižší teplotou 75°C je provoněná bio sauna. V polovině roku 2015 pak byla z obyčejné parní kabiny vybudována solná parní kabina.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vožit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)
Mohlo by se hodit
Doporučujeme