Štítky: | Doprava | Mileta | pražský most |

S dopravou ve městě zamává další uzavírka

Provoz ve Spořilovské bude omezen.
Provoz ve Spořilovské bude omezen. | autor: TSHK

Teplejší počasí s sebou nese kromě jiného i čilejší pracovní ruch na komunikacích. Stejně je tomu i v Hradci Králové, kde se už především řidiči potýkají s několika uzávěrkami či omezeními. Na několik let zbrzdí provoz rekonstrukce křižovatky Mileta, v řádech týdnů bude trvat oprava Pražského mostu v centru města. Nyní se přidává i ulice Spořilovská ve Věkoších. Dopavní omezení tam bude trvat od 20. května až do konce září.

S dopravním omezením budou muset od začátku příštího týdne počítat chodci a řidiči projíždějící ulicí Spořilovskou ve Věkoších. Zhotovitel zde v termínu od 20. května do konce září provede rozsáhlou opravu za více než 8 milionů korun bez DPH.

Vozovku čeká v průběhu oprav frézování povrchu, sanace a pokládka nové silnice. Dělníci opraví autobusové zálivy a přilehlé chodníky. Na místě se kompletně obnoví také vodorovné dopravní značení.

Silnice bude po celou dobu stavebních prací uzavřena s výjimkou pro záchranáře a pro rezidenty v čase od 17:00 do 6:30 hodin. Autobusy městské hromadné dopravy budou využívat náhradní zastávky v ulici Gruzínská a Jana Černého. Jedná se o linky číslo 13, 15 a 25.


Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Polovina Milety už je pryč. Jaké práce tam aktuálně probíhají?

Už nějaký čas musejí řidiči v Hradci počítat s dopravním omezením v prostorách křižovatky Mileta. Doprava tam je svedena ze dvou do jednoho pruhu. V současné době tam probíhají především práce na kanalizaci, přepojuje se plynovod, hotová je veškerá skrývka území. Intenzivně také…
Čtěte více

Pokuty za téměř 21 milionů korun za první rok provozu nasbíraly hradecké radary

Pokuty za téměř 21 milionů korun už vybraly nové radary za první rok provozu v Hradci Králové. Rychlost měří od začátku loňského května na osmi místech Hradce Králové. Podle náměstka pro dopravu Miroslava Hlouška se systém ukázal jako účinný. Přestupků totiž ve městě postupně…
Čtěte více

U Milety se už pracuje na stavbě podchodů

Na hradecké křižovatce Miletě se pracuje na podchodech. Průjezd křižovatkou je omezený od začátku dubna a dopravní komplikace zažívají řidiči hlavně ve špičkách v okolí samotné křižovatky. Větší problémy nemá ani hradecká záchranka, která sídlí přímo u Milety. Stavební firma teď…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme