Štítky: | obchodní dům | obchodní centrum | ikea |

IKEA je v Hradci. Masové kuličky a vystavené zboží tam ale nenajdete. Jde o výdejní místo

První výdej objednávek už v pátek.
První výdej objednávek už v pátek. | autor: HRAL

Objednávat zboží z oblíbeného obchodu s nábytkem IKEA a nechat si ho doručit až do Hradce je možné už od pondělí. V pátek 5. června bude ve výdejním místě v prostorách hypermarketu Albert v Kutnohorské ulici možné už vyzvedávat první objednávky. Služba je zpoplatněna, nicméně ve srovnáním s doručením zboží přímo do bytu je výhodnější. Výdejní místo bude fungovat tři dny v týdnu.

O tom, že by v Hradci Králové měl stát obchodní dům IKEA se mluvilo roky. Nakonec se sen mnohých splnil, i když jen částečně. Rozhodně si tam návštěvníci nedají jídlo v restauraci ani si nemohou prohlédnout a inspirovat se procházkou mezi obýváky a ložnicemi. Jedná se pouze o výdejní místo, kam si můžete zboží nechat dovézt z obchodu na Černém mostě v Praze. Ušetříte čas a možná i něco za benzín. Hradec Králové je prvním z otevíraných výdejních míst v republice.  „Zákazníkům prostřednictvím nového výdejního místa v Hradci Králové nabízíme možnost si vybrat, kde a kdy si chtějí nákupy vyzvednout,” uvádí Ivan Jančo, ředitel obchodního domu IKEA Černý Most.

Zákazník, který si zboží objedná na webu IKEA.cz a zvolí si službu Klikni a vyzvedni, bude mít nově na výběr možnost vyzvednutí právě v Hradci Králové. Dosud tato služba nabízela možnost vyzvednutí zboží jen v obchodních domech. Výdejní místo bude otevřeno tři dny v týdnu, ve středu a v pátek od 14 do 19 hodin a v sobotu od 9 do 14 hodin.

Výdejní místo se nachází na západním okraji Hradce Králové na adrese Kutnohorská 226 v areálu hypermarketu. Ceny za službu jsou odstupňovány podle celkové hmotnosti zboží v objednávce. Začínají na 299 Kč pro objednávky do 90 kg, u zásilek do 200 kg zákazníci zaplatí 399 Kč a maximální cena za tuto službu je 699 Kč u objednávek, které přesahují 200 kg.

„Ve srovnání s doručením přímo do bytu zákazníci při využití výdejního místa zaplatí za službu výrazně méně. Například při objednání křesla STRANDMON zhruba polovinu, u kuchyně nad 200 kg ušetří zákazník za dopravu až tři čtvrtiny,” doplňuje Ivan Jančo.  

Provozovat výdejní místo bude logistická společnost HRAL. „Otevření výdejního místa v Hradci Králové vnímáme jako obrovský krok směrem k ještě větší spokojenosti zákazníků IKEA a jsme rádi, že zrovna my můžeme být klíčovým partnerem tohoto projektu. Hlavní práce, tedy naplnění očekávání zákazníků, je před námi a moc se na ni těšíme,” uvádí Aleš Hrdina, jednatel společnosti HRAL.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku
5.6.2020 21:29
Alice Komůrková (neregistrovaný)
Co je na tom výhodného :( Domů by mě přišla koupeln.skříňka za 290kč a do H.K. za 299kč, a to bych si ještě musela pro ni zajet 40km...To mi fakt hlava nebere :(

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Tesco v centru města je po téměř 20 měsících otevřeno

Tesco na náměstí 28. října nabízí především potraviny, nechybí ani pultový prodej masa, uzenin a lahůdek. Opravy trvaly skoro 20 měsíců, mohly za to rozsáhlé stavební úpravy, pandemie koronaviru a s tím spojené uzavření hranic. Tím se plánovaná rekonstrukce výrazně protáhla.…
Čtěte více

IKEA bude v Hradci. Jen trochu jinak, než se plánovalo. Půjde pouze o výdejní místo

Obchodní řetězec IKEA míří do Hradce. Ne však takovým způsobem, jak by si milovníci nábytku a bytového designu tohto švédského řetězce představovali. Masové kuličky si v hradeckém zařízení nedáte. Jedná se totiž o výdejní místo. IKEA jich v Česku otevře celkem sedm. Provozovat…
Čtěte více

Ikea v Hradci zatím nevyroste, ale míří sem prodejce nábytku Kika

Před lety Hradci Králové slibovala svou prodejnu společnost Ikea. Nábytek této firmy se však ve městě nikdy prodávat nezačal, Ikea později od svého záměru upustila. Nyní hodlá do krajského města rozšířit svou prodejní síť rakouský prodejce nábytku Kika. Kamennou prodejnu plánuje…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme